JAK DZIAŁA DYSTRYBUTOR POU

Jak działa urządzenie POU - baner

 

 

Urządzenie POU jest podłączone do sieci wodociągowej przezroczystym przewodem o grubości 0,5 cm i pobiera wodę z lokalnego wodociągu.

Woda przechodzi wielostopniowy proces filtracji Urządzenie POU - Kalix

 1. Pierwszy stopień usuwa zanieczyszczenia mechaniczne: piasek, muł, rdzę i inne
  osady znajdujące się  w wodzie.
 1. Następnie woda jest oczyszczana w filtrze z granulowanego węgla aktywnego. Węgiel aktywny wychwytuje substancje organiczne rozpuszczone w wodzie. Węgiel aktywny usuwa 99% chloru, 98% rozpuszczalników chloropochodnych i węglowodorów aromatycznych oraz 85% pestycydów chloropochodnych i związków wieloaromatycznych. Usunięcie zanieczyszczeń skutkuje istotną poprawą smaku, koloru i zapachu wody.
 1. Filtr z granulowanym węglem aktywnym stanowi końcowy stopień procesu filtracji gwarantując usunięcie pozostałych zanieczyszczeń z wody.
 1. Następnie woda przepływa do zbiornika zimnej wody w którym jest podawana działaniu promieniowania ultrafioletowego. Promienie UV deaktywują bakterie, wirusy i glony. Dezynfekują wodę bez użycia chemikaliów, zapewniając nieskazitelną (mikrobiologicznie) czystość wody.

 

Opatentowana technologia  gwarantuje nie tylko dobry wygląd, smak i zapach wody ale przede wszystkim jej najwyższą jakość – usuwa wszystkie zanieczyszczenia zachowując korzystne dla zdrowia składniki i minerały.

ZALETY  DYSTRYBUTORÓW POU:

 1. – krystalicznie czysta i świeża woda dostępna przez cały rok
 2. – dostępna woda: zimna, gorąca i gazowana
 3. – nielimitowana ilość wody bez dodatkowych opłat
 4. – oszczędność miejsca – brak magazynowania butli
 5. – wizyta serwisanta 4 razy w roku (wymiana filtrów, sanityzacja urządzenia)
 6. – estetyczne i nowoczesne urządzenia dozujące  wodę