do kasy suma: 0,00 zł
 

Dlaczego warto kupić ekspres Saeco ?

Gdy w roku 1985 włoska firma Saeco wprowadziła na rynek pierwszy na świecie automatyczny ekspres, sposób przygotowywania kawy odmienił się na zawsze. To właśnie dzięki osiągnięciom tej firmy możemy dziś delektować się pyszną kawą w domowym zaciszu.

Czy wiesz, że firma Saeco, po połączeniu z marką Philips jest największym na świecie wytwórcą ekspresów do kawy? Dzięki temu ekspresy tego producenta mają renomę najbardziej popularnych wśród konsumentów. Ze względu na swą dostępność, Saeco posiada wiele punktów serwisowych, również w Polsce! Ekspresy tej firmy cechuje duża funkcjonalność, stonowany i ekskluzywny design oraz niezawodność.


Marka Saeco od zawsze stanowiła czołówkę światowych producentów i wyznaczała nowe trendy w tworzeniu ekspresów do kawy. Ponad 30 lat funkcjonowania firmy zaaowocowało stworzeniem ponad stu patentów. Innowacyjność, styl i niezawodność – to określenia idealnie opisujące tą markę!


Interesujący może być zwłaszcza fakt, iż inżynierowie Saeco jako pierwsi na świecie stworzyli aplikację umożliwiającą połączenie ekspresu ze smartfonem. Przygotowanie kawy pomiędzy wykonaniem telefonu służbowego a sprawdzeniem skrzynki pocztowej? Dzięki Saeco zrobisz to, nie odrywając wzroku od urządzenia mobilnego.


Jeżeli więc interesują Cię urządzenia o nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązaniach nacechowane włoskim dziedzictwem i uniwersalną prezencją – ekspresy Saeco są właśnie dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl