do kasy suma: 0,00 zł

Dzbanek filtrujący Aquaphor Prestige 2,8 l Czarny + wkład Aquaphor B100-5

Producent: Aquaphor
Kod produktu: 4744131010564
Ocena: 0
Produkt dostępny: TAK
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,99 zł 69.99

Opis

Zgrabny i elegancki dzbanek filtrujący. Synonim wysokiej klasy i skuteczności oczyszczania wody. Został wyposażony w unikalną żebrowaną pokrywkę, która doskonale chroni wodę przed dostaniem się z zewnątrz kurzy, a mechaniczny wskaźnik zużycia wkładu zawsze informuje, kiedy należy wymienić wkład. Elegancki design Prestige'a podkreśla niepowtarzalny styl. Dzbanek  idealnie wpisuje się w wystrój każdej kuchni. Niezwykła wydajność wkładu pozwala na efektywne użytkowanie filtra przez całą rodzinę. Wszystkie elementy filtra wykonane są z wysokiej jakości plastiku spożywczego.

Dane techniczne

Pojemność dzbanka: 2,8 l

Pojemność wody przefiltrowanej: 1,5 l

Wydajność: 300 l (do 3 miesięcy w zależności od jakości wody)

Pokrywka: żebrowana z licznikiem wskazującym zużycie wkładu

Dostępne kolory: czarny, czerwony

Zastosowanie: wkład Aquaphor B100-5, wkład Aquaphor B100-6

Działanie: oczyszczanie wody wodociągowej o średnim stopniu twardości (do 250mg/l), zapewnienie ochrony bakteriostatycznej

Usuwane zanieczyszczenia: aktywny chlor, metale ciężkie, pestycydy, fenole, substancje organiczne, produkty ropopochodne, zanieczyszczenia mechaniczne, redukcja stopnia twardości wod

Zalecenia do użytkowania

Wkłady filtrujące AQUAPHOR znacznie zmniejszają ilość najbardziej szkodliwych substancji znajdujących się w wodzie wodociągowej.

Przed rozpoczęciem korzystania z dzbanka oraz przy każdej wymianie wkładu, należy umyć dzbanek, pokrywkę i lejek ciepłą wodą z delikatnym detergentem. Pokrywki ze wskaźnikiem zużycia wkładu nie wolno myć w zmywarce.

Należy korzystać tylko ze świeżo przefiltrowanej wody. W przypadku nie korzystania z filtra przez dłuższy czas, należy dwukrotnie przefiltrować wodę i ją wylać.

Czysta i smaczna woda

każdego dnia

Dzbanki AQUAPHOR z wymiennymi wkładami filtrującymi posiadają certyfikat NIZP-PZH. Zapewniają najwyższy na rynku poziom filtracji wody pitnej oraz charakteryzuje je największa wydajność dzięki zastosowaniu włókien Aqualen.

Zalety dzbanków filtrujących

Smaczne napoje

Krystalicznie czysta woda pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń. Ulubione napoje zyskają wyjątkowy smak i aromat, a na powierzchni ulubionych napojów nie utworzy się oleisty nalot.

Łatwy i wygodny w użyciu

Używanie dzbanków filtrujących jest intuicyjne i niezwykle proste. Wystarczy napełnić dzbanek wodą z kranu i przepuść przez wkład filtrujący. Wymiana wkładu filtrującego zajmuje zaledwie kilka minut.

Głębia smaku w kropli wody

Każda kropla wody jest dokładnie oczyszczona przez wkład filtrujący, znajdujący się w dzbanku. Jednorazowa filtracja dostarcza od 6 do 8 szklanek idealnie czystej wody.

Bezpieczny i ekologiczny

Dzbanki filtrujące wykonane są z wysokiej jakości materiałów (BPA free). Dzięki korzystaniu z dzbanków filtrujących zamiast wody butelkowanej maleje ilość odpadów z tworzyw sztucznych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl