do kasy suma: 0,00 zł
Filtr Aquaphor Kryształ Quadro
  • nowość

Filtr Aquaphor Kryształ Quadro

Producent: Aquaphor
Kod produktu: C9FC-17145
Ocena: 5
Produkt dostępny: TAK
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 599,00 zł 599.00

Opis

Kryształ Quadro HB

Kuchenny filtr podzlewozmywakowy, przeznaczony do zmiękczania i usuwania bakterii z mętnej wody

Dokładne oczyszczanie wody od wszelkich zanieczyszczeń
Wymiana wkładów filtrujących bez użycia narzędzi
 

Przefiltowana woda filtrem AQUAPHOR Kryształ Quadro HB jest idealna do przygotowywania posiłków dla niemowląt. Filtr usuwa z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, znajdujące się w wodzie wodociągowej bez użycia dodatkowych środków chemicznych. Bakterie i pasożyty nie przedostaną się do wody dzięki bardzo małym porom membrany kapilarnej, znajdujących się we wkładzie K7B. Dzięki Kryształ Quadro HB wodę można pić bezpośrednio po przefiltrowaniu bez konieczności przegotowania jej.

Czwarty wkład filtrujący K7 pozwala zwiększyć wydajność filtra AQUAPHOR Kryształ Quadro HB nawet 30%.

Uwaga: W przypadku nie korzystania z filtra, gdy kamień w czajniku pojawi się już po kilku dniach, oznacza to, że woda jest bardzo twarda. W takim przypadku konieczna jest bardzo częsta wymiana lub regeneracja wkładów zmiękczających (raz na 2-4 tygodnie). W takim przypadku bardziej opłacalne jest stosowanie filtrów odwróconej osmozy - całkowicie usuwają nadmiar soli twardości, chronią urządzenie gospodarstwa domowego przed osadzaniem się kamienia, a napoje i potrawy zyskują wyjątkowy smak i aromat. Wkłady wymienia się raz na sześć miesięcy i raz na rok.

Kryształ Quadro HB przeznaczony

Do małej kuchni

Ten model jest jednym z najbardziej kompaktowych rozwiązań do oczyszczaniu wody pitnej w stosunku do standardowych filtrów w tej kategorii.

Filtr idealnie sprawdza się nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach lub w przypadku niestandardowych opcji rozmieszczania.

Dla dzieci oraz osób z alergią

Filtry ze specjalnymi membranami do mikrofiltracji pomogą zmniejszyć ryzyka, związane z chorobami bakteryjnymi i alergicznymi, przenoszonymi m. in. przez wodę.

Membrana kapilarna zapewni absolutną ochronę przed bakteriami i pasożytami dzięki porom o wielkości 0,1 mikrona. To 800 razy mniej niż grubość ludzkiego włosa.

Membrany osmotyczne zapewnią najwyższy poziom filtracji. Takie filtry potrafią całkowicie zastąpić wodę z plastikowych butelek.

Membrana zatrzyma nawet przenoszone przez wodę pyłki roślin, które stanowią jedno ze źródeł reakcji alergicznych u dzieci i dorosłych.

Dla sportowców i osób ceniących zdrowy styl życia

Zbilansowane odżywianie jest podstawą do regeneracji organizmu po wysiłku. Jednak woda nie jest źródłem energii lub fabryką do produkcji „cegieł” do budowy komórek, lecz obojętnym środowiskiem, w którym zachodzą procesy chemiczne i fizyczne.

Woda pomaga transportować substancje odżywcze i usuwać toksyny. Każdy z nas stanowi osobliwe mini laboratorium.

Im czystsza woda, tym mniej zakłóceń w tych skomplikowanych procesach i tym szybciej one przebiegają.

Dla aktywnych kucharzy

Czysta i zdrowa woda jest potrzebna nie tylko do picia.

Jeżeli Twoja rodzina lubi smacznie zjeść, jeżeli robisz domowe przetwory, gotujesz aromatyczne zupy, wspaniałe wypieki lub wtedy, gdy chcesz po prostu zachwycić swoich bliskich pysznymi i różnorodnymi potrawami, niezbędny jest niezawodny „dostawca” krystalicznie czystej i zdrowej wody.

 

Wielofunkcyjna ochrona

Usuwa z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia w tym chlor, związki organiczne, metale ciężkie, fenol, bakterie.

 

Chlor

Osad

Wirusy i bakterie

Związki organiczne

Pasujące filtry

Opinie o produkcie (0)

   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl