do kasy suma: 0,00 zł

BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE Z DOSTAWĄ DO DOMU

Informujemy, że obecnie nie ma żadnych zakłóceń spowodowanych ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu 24h.

Filtr do wody - niezbędna ochrona
Filtr do wody - niezbędna ochrona
 

Konserwacja

Ekspresów

3. Filtr do wody – niezbędna ochrona i doskonały smak kawy.

Wielokrotnie w naszych artykułach podkreślamy jak wielkie znaczenie dla smaku kawy ma woda. W końcu to właśnie woda stanowi bazę naszego napoju i jej nieprawidłowy skład lub znajdujące się w niej zanieczyszczenia w łatwy sposób mogą zniekształcić smak kawy.

 

Istotne jest zatem aby podczas serwisowania ekspresów zwrócić uwagę również na stan zużycia filtrów wody. Elementy te pełnią bardzo istotną rolę w procesie przygotowania kawy! Nie tylko poprawiają one smak naszych specjałów ale również obniżają zawartość kamienia w wodzie, co znacznie zmniejsza częstotliwość odkamieniania ekspresu.

 

Oferowane przez nas filtry przeznaczone do ekspresów JURA:
- CLARIS Blue
- CLARIS Pro Blue
- CLARIS Pro Smart
- CLARIS Smart
- CLARIS White

Stanowią nieodzowny element każdego ekspresu tej marki. Dzięki ich regularnej wymianie zadbamy o prawidłowe funkcjonowanie naszego ekspresu i zapewnimy sobie pyszny smak kawy!

 

Dla użytkowników ekspresów marki Nivona oferujemy również wydajny i efektywny Filtr Nivona CLARIS który z powodzeniem usunie wszelkie zanieczyszczenia z wody. Natomiast Filtr Saeco Brita zadba o właściwą dystrybucję i filtrację wody w ekspresach tej właśnie marki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl