do kasy suma: 0,00 zł
Serwis ekspresów
 
 

Świadczymy usługi z

gwarancją 100% satysfakcji

Ekspresy zastepcze

Na życzenie udostępniamy ekspres zastępczy na czas naprawy.

Technologia

Wychodzimy na przeciw wymaganią rynku, staramy się stale podnosić nasze umiejętności po przez liczne szkolenia u producentów.

Dojazd do klienta

Na życzenie odbierzemy ekspres firmy i dostarczymy do naszego serwisu jednocześnie instalując ekspres zatępczy

Umowy serwisowe

Proponujemy naszym klientom umowy serwisowe zapewniające najlepszą kondycję ekspresów w firmie. Zapewniamy stałą opiekę konserwacyjną i regularne przeglądy wykinywane na miejscu z dojazdem naszych techników.

 

Awaria ekspresu to nie koniec świata

My sobie z nią poradzimy!

 

Wszystkim, których ekspres odmówił posłuszeństwa ucieszy fakt, że do Marven prowadzi wygodny dojazd. Posiadamy również parking, który jest tuż przed serwisem. Nie zaskoczymy też astronomicznymi kosztami naprawy - zapewniamy możliwość akceptacji kosztów powyżej kwoty dopuszczalnej dla danego rodzaju ekspresu.


Gdyby było tego mało, sprzęt który poddaliśmy naprawie obejmujemy trzymiesięczną gwarancją, na wykonaną usługę oraz roczną gwarancją na wymienioną cześć zamienną.

 

Dlaczego my?

 

Profesjonalizm

Nasz zespół gwarantuje wysokiej klasy kompetencje serwisowe w zakresie wykonywanych napraw.

Gwarancja

Zapewniemy 90 dniowy okres gwarancyjny w zakresie wykonywanych napraw.

Status online

Bądz zawsze na bieżąco ze stanem swojej naprawy. Skorzystaj z formularza z naszej strony aby szybko sprawdzić aktualny stan naprawy urządzenia

 
 

Regulamin usługi przeglądu ekspresu za 99zł:

1. Promocyjna cena nie uwzględnia naprawy ekspresu oraz kosztów części zamiennych.

2. Ekspres może być dostarczony do serwisu osobiście (Kraków, ul. Skośna 22) lub przysłany na wskazany adres za pośrednictwem kuriera. W tym przypadku urządzenie musi być zabezpieczone i musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu.

3. W przypadku wykrycia usterek lub wad wymagających wymiany części, Dział Serwisowy skontaktuje się Panem/Panią w celu podjęcia decyzji o dalszej naprawie.

4. Po akceptacji kosztów związanych z naprawą usterek lub wymianą części, zostaną one doliczone do ceny przeglądu z oferty specjalnej. W przypadku odbioru osobistego ekspresu płatności należy dokonać gotówką lub karta płatniczą, a w przypadku wysyłki kurierem przelewem. Paczka zostanie nadana po zaksięgowaniu wpłaty.

5. Jeśli dostarczone urządzenie jest niesprawne i uniemożliwia wykonanie pakietu czynności przeglądowych (np. regulacji młynka), zastrzegamy prawo do wykonania wszystkich pozostałych, bez możliwości zwrotu zapłaty za całość lub niewykonaną czynność.

 

Konrad Jastrzębski 577 841 661

Marven Solutions

Kraków, ul. Skośna 22

30-383 Kraków

12 357 69 62

 

Marven Solutions

Kraków, ul. Dąbska 18N

31-572 Kraków

12 359 34 70

Formularz zgłoszenia usterki

 

Gdzie się znajdujemy?

Kraków, ul. Skośna 22

Kraków, ul. Dąbska 18N

 

Sprawdź status swojej naprawy

 

Co klienci o nas mówią?

Bardzo szybko i bardzo profesjonalnie poradzili sobie z ekspresem, który inne serwisy spisały na straty. Podobno nie dało się go naprawić a jednak się udało. Niskie ceny i krótkie terminy. Polecam gorąco!

Marian

Najlepszy serwis z jakim się spotkałem. Obsługa miła i fachowa. Usterka szybko naprawiona za małe pieniądze. Z czystym sumieniem polecam wszystkim potrzebującym :D

Dominik

Goraco polecam, bardzo mila i profesjonalna obsluga, ekspres po serwisie działa bardzo dobrze 😉

Piotr

Ciężko trafić, ale warto. Stale kupuje środki do czyszczenia ekspresu i kawę, która jest dużo tańsza niż w sklepie. Ceny korzystne a obsługa uprzejma.

Anna

Polecam! Profesjonalne podejście do klienta, usługa wykonana terminowo i solidne. To jest naprawdę rzetelny serwis godny polecenia, a nie to co konkurencja, która obiecuje naprawę usterki, a potem trzeba po nich poprawiać! Polecam!

Anna

   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium