Dlaczego warto kupić ekspres Nivona ?

Pasja, odwaga, wiara w umiejętności i wielka miłość do kawy. To właśnie te czynniki sprawiły, że w 2005 roku trójka ekspertów postanowiła założyć firmę, która w kilka lat została wyznacznikiem nowej jakości ekspresów do kawy. Tak powstała Nivona!

Ekspresy Nivona stanowią połączenie nowoczesnej technologii, trwałości materiałów, łatwości obsługi oraz eleganckiego wzornictwa. Niezawodność produkowanych przez Nivonę ekspresów oraz wyjątkowy smak tworzonej kawy szybko przykuły uwagę miłośników kawowych specjałów na całym świecie.


Dzięki zastosowaniu systemu podwójnych pokręteł oraz czytelnych wyświetlaczy, wszystkie ekspresy Nivona są bardzo łatwe w obsłudze. Co więcej, użytkownicy ekspresów tej marki cenią sobie niezwykłą dbałość, jaką producent włożył w proces spieniania mleka. Jest to idealny wybór dla fanów kaw mlecznych!


Niezawodność, zmysłowość, praktyczność – tymi trzema słowami można opisać wszystkie urządzenia produkowane przez Nivonę, młodą firmę, która w krótkim czasie zdobyła status jednego z liderów.


Jeżeli chcesz, by Twoja kuchnia nabrała nowego blasku, a każdy poranek rozpoczynał się od pobudzających wrażeń smakowych, ekspresy Nivona są właśnie dla Ciebie! Stylowy, niebanalny wygląd, szeroka gama modeli oraz najwyższa jakość. To właśnie Nivona.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl