marven.pl
do kasy suma: 0,00 zł
Ekspres do kawy w biurze? I dzień staje się przyjemniejszy!
Ekspres do kawy w biurze? I dzień staje się przyjemniejszy!

Wspólna kawa w biurze pozytywnie wpływa na relacje i motywację. Jest nieodłącznym elementem porannych spotkań i omawianiu bieżących spraw, ale także obowiązkowym elementem każdego spotkania biznesowego. 

Dobrej jakości kawa, a także profesjonalny, intuicyjny i prosty w obsłudze ekspres to gwarancja działania na najwyższych obrotach przez cały dzień pracy! 

Jak działa dzierżawa ekspresów oraz dostawa kawy do biur na marven.pl? Już wyjaśniamy!

czytaj całość »
Odkamienianie ekspresu do kawy

W poprzednich artykułach omówiliśmy kwestie związane z koniecznością regularnego serwisowania oraz czyszczenia naszych ekspresów do kawy. Należy podkreślić, że regularnie wykonywane czynności serwisowe takie jak czyszczenie naszego ekspresu, mycie systemu mlecznego, wymiana filtra czy odkamienianie, mogą w znaczącym stopniu wydłużyć żywotność naszego urządzenia. To na czym skupimy się w dzisiejszym artykule to kwestie odkamieniania ekspresu do kawy. Bardzo ważne jest aby zdawać sobie sprawę, że ekspres do kawy wymaga regularnego odkamieniania. Jeżeli zignorujemy to i nie będziemy dbali o redukcję kamienia odkładającego się w naszych ekspresie, bardzo szybko możemy doprowadzić do jego usterki. Serdecznie zapraszamy do lektury o tym, jak ważne jest odkamienianie ekspresu do kawy!

czytaj całość »
Jak czyścić ekspres do kawy?

Korzystając z ekspresów do kawy wiele osób zapomina o podstawowych czynnościach jakie konieczne są w ramach obsługi naszego urządzenia. Regularne serwisowanie oraz czyszczenie ekspresu do kawy to podstawa jego długowieczności i poprawnego działania. Warto wspomnieć również, że odpowiednio wyczyszczony ekspres działa sprawniej, a przygotowana za jego pomocą kawa po prostu smakuje lepiej. Dlatego też, na każdym kroku podkreślamy, że bardzo istotne jest regularne czyszczenie naszych ekspresów do kawy. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się smakiem wybornej kawy, a nasz ekspres będzie miał lepsze warunki do pracy. O tym jak czyścić ekspres do kawy opowiemy w niniejszym artykule. Serdecznie zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
5 zaskakujących faktów o kawie
5 zaskakujących faktów o kawie

Pij trzy filiżanki dziennie a możesz żyć dłużej! Za Twoim porannym kubkiem kawy kryje się fascynująca historia. Oto najciekawsze fakty według nas!

Napój pochodzi z 800 r. n.e.

Legenda głosi, że pasterze kóz z IX wieku zauważyli wpływ kofeiny na kozy na pastwisku, pełne energii po zjedzeniu owoców kawy. Miejscowy mnich zrobił z nich napój, po którym nie mógł spać w nocy i tak narodziła się oryginalna filiżanka kawy.

czytaj całość »
Jak zamówić kawę w 7 językach
Jak zamówić kawę w 7 językach

Na całym świecie kawa jest jednym z najczęściej zamawianych napojów. Jeśli planujecie już wyjazdy wakacyjne, podpowiadamy Wam, jak zamówić kawę w 8 różnych językach. Zapraszamy do lektury!

Francuski

“Je voudrais un café, s’il vous plait.”

Coś słodkiego do kawy: Croissant lub Pain au Chocolat

czytaj całość »
Nowinki techniczne w ekspresach do kawy

Rozwój technologii dotyka niemal każdej dziedziny naszego życia. Coraz to bardziej zaawansowane nowinki techniczne goszczą w naszych domach, samochodach czy w przestrzeni publicznej. Z pewnością żaden z nas nie wyobraża już sobie życia bez telefonu komórkowego, czy dostępu do internetu. Warto podkreślić, że rozwój technologii zauważalny jest również w branży gastronomicznej, a mianowicie przy tworzeniu ekspresów do kawy. Od paru lat zauważyć możemy spory przeskok technologiczny ekspresów do kawy. Obecnie są to naszpikowane elektroniką, inteligentne urządzenia, które niejednokrotnie mają większą moc obliczeniową od komputerów używanych jeszcze kilkanaście lat temu. W niniejszym artykule omówimy kilka ciekawych i przydatnych nowinek technicznych, które znaleźć możemy w nowoczesnych ekspresach do kawy. Serdecznie zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Naprawa ekspresu do kawy

Ekspresy do kawy to bardzo skomplikowane i zaawansowane urządzenia. W trakcie funkcjonowania, ekspres poddawany jest bardzo trudnej pracy, gdyż w krótkim czasie musi się rozgrzać, zmielić kawę i odpowiednio zaparzyć nasze specjały. Nic dziwnego, że zdarzają się przypadki, w której nasz ekspres może ulec awarii. Jak każdy sprzęt, również ekspresy do kawy narażone są na usterki. Nie jest to nic strasznego, dlatego, że co do zasady prawidłowo przeprowadzony serwis uszkodzonego ekspresu, poprowadzony przez doświadczoną kadrę specjalistów zaoszczędzi nam wielu wydatków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem, jak powinna przebiegać prawidłowa, porządna naprawa ekspresu do kawy. Serdecznie zapraszamy!

czytaj całość »
4 powody dla których warto pić kawę
4 powody dla których warto pić kawę

Ach, kawa, pyszna kawa. Jest milion i jeden sposobów na wypicie porannej małej czarnej. Kawa rozpuszczalna z mlekiem, esencjonalna kawa mielona lub ziarnista z ekspresu. Niezależnie od tego, czy pijesz ją w domu przygotowaną z French Press’a czy kawiarki, czy może bierzesz łyk w pośpiechu z kubka termicznego w podróży w drodze do pracy, lub jako pierwsze priorytetowe zadanie po wejściu do biura uruchamiasz ekspres, trudno wyobrazić sobie dzień bez napoju bogów. Kofeina ożywia, a popijanie parującej esencjonalnej kawy z kubka czy filiżanki jest czymś niesamowicie kojącym. Czy zatem picie kawy jest dobre? W tym poście rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

czytaj całość »
Jaki ekspres sprawdzi się w biurze

Chyba nic tak bardzo nie wpisuje się w schemat pracy w biurze jak widok pracownika siedzącego za biurkiem wraz z kubkiem kawy. Stereotyp ten, choć nieco przerysowany ma jednak sporo prawdziwości, gdyż pracownicy biurowi szczególnie upodobali sobie kawę. Bez względu na to, czy pracujemy w dużej korporacji zatrudniającej setki pracowników, czy w niewielkim biurze, w którym zatrudnienie ma garstka osób – kawa na pewno jest tam obecna. Nic zatem dziwnego, że producenci ekspresów do kawy starają się sprostać wymaganiom tak wymagających użytkowników. Efektem tego są ekspresy przygotowane i dedykowane specjalnie do pracy w biurze. Charakterystyka pracy takiego ekspresu różni się nieco od standardowych, uniwersalnych maszyn. Warto zatem zdawać sobie sprawę jaki ekspres najlepiej sprawdzi się w biurze. Serdecznie zapraszamy do niniejszego artykułów, w którym omówimy tą kwestię.

czytaj całość »
Wydajny ekspres do kawy – czyli jaki?

Analizując i przeglądając pytania jakie często kierowane są ze strony potencjalnych klientów, nierzadko napotykamy na jedno, powtarzające się pytanie – czy dany ekspres jest wydajny. Pytanie to, z pozoru proste, wcale jednak takie nie jest. Na wydajność danego ekspresu do kawy składa się kilka czynników, które połączone razem tworzą tak zwaną wydajność naszego urządzenia. Bardzo istotne jest zatem, aby poprawnie i umiejętnie potrafić wyszczególnić te cechy i pod ich kątem ocenić ekspres do kawy, który planujemy zakupić. W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, jaki ekspres można nazwać wydajnym i co to właściwie znaczy. Serdecznie zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Ekspresy Saeco – na który warto zwrócić uwagę?

Poszukując wymarzonego ekspresu do kawy bardzo często spotkamy się z problemem, czy zainwestować dużą sumę środków i cieszyć się prestiżowym urządzeniem, czy może wybrać bardziej oszczędne i zrównoważone podejście. Co jeżeli, wybór ten wcale nie musi być tak skomplikowany? Warto wiedzieć, że na rynku ekspresów do kawy znaleźć można producentów, którzy oferują ekspresy będące zarówno rewelacyjne pod kątem jakości, jak również ceny. Odpowiedni balans między ceną, a zaawansowanymi funkcjami, niezawodnością oraz wydajnością – to wizytówka producenta Saeco. Ekspresy tej firmy są niezwykle popularne zarówno wśród osób, które szukają swojego pierwszego ekspresu do kawy, jak i dla osób doświadczonych, które potrzebują mocnego i wydajnego sprzętu. Zatem, na jaki ekspres Saeco warto zwrócić uwagę? Na to pytanie odpowiemy w niniejszym artykule. Serdecznie zapraszamy!

czytaj całość »
Wydajne ekspresy do kawy

Bardzo często spotykamy się z sytuacją, gdzie konsumenci poszukując bardziej wydajnego i mocniejszego ekspresu do kawy napotykają nie lada dylemat. Rynek ekspresów do kawy jest na tyle szeroki, że bardzo często można się wręcz zagubić w ilości ofert pochodzących od różnych producentów. Najlepsze sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą ekspresów różnych producentów posiadają jednak w swojej ofercie pewne sprawdzone modele, które z powodzeniem mogą być wykorzystane w niemalże każdej sytuacji. Duża wydajność, moc oraz niezawodność to główna domena ekspresów do kawy firmy Franke. Postaramy się, w niniejszym artykule przedstawić Państwu kilka najbardziej wydajnych ekspresów właśnie pochodzących od tego producenta. Być może znajdą Państwo kilka inspiracji w poszukiwaniu mocnego i wydajnego sprzętu. Serdecznie zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Ekspres Melitta – dlaczego to dobry wybór?

Wiele osób szukając swojego pierwszego ekspresu do kawy staje przed bardzo trudnym wyborem na jaki model się zdecydować. Zadanie to nie jest proste i jak za każdym razem podkreślamy, tylko świadomy konsument może w pełni skorzystać z tego co rynek ma do zaoferowania. Tylko poznając różnego rodzaju urządzenia, ich wady, zalety i cechy możemy w pełni świadomie zdecydować się i wybrać odpowiedni sprzęt. Nie zawsze musimy wydawać tysiące złotych aby wybrać dobry jakościowo sprzęt, który służył nam będzie przez lata. Również bardziej budżetowe produkty uznanych producentów mogą zachwycić smakoszy kawy. Bardzo dobrym wyborem i kompromisem są ekspresy znanej firmy Melitta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niniejszym artykułem, w którym omówimy dlaczego ekspresy Melitta to dobry wybór.

czytaj całość »
Ekspres Jura - na jaki się zdecydować?

W obecnych czasach poszukując ekspresu do kawy możemy napotkać się z niemałym problemem. Obecnie na rynku znaleźć możemy bardzo dużo różnych rodzajów ekspresów do kawy pochodzących od różnych producentów. Istnieje również bardzo dużo rodzajów samych ekspresów, dlatego też osoba, która nie ma sprecyzowanego wyboru może mieć dość spory problem ze znalezieniem odpowiedniego sprzętu. Z tego też względu, zastanawiając się nad zakupem ekspresu do kawy, dobrze jest przygotować się i przeprowadzić odpowiedni research. Dzięki temu, będziemy mogli bardziej świadomie podejść do etapu zakupu oraz porównywania sprzętów różnych producentów. W dzisiejszym artykule omawiamy ekspresy jednego z najbardziej uznanych producentów na świecie. Mowa o ekspresach Jura. Na jaki ekspres tego producenta warto się zdecydować? Serdecznie zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Ekspresy Franke – dlaczego są popularne?

Obecnie rynek wesel to branża bardzo rozbudowana i ciągle rozwijająca się. Z pewnością każda para młoda marzy o tym, aby ten wieczór zapadł w pamięć wszystkim gościom i żeby wszyscy bawili się doskonale. Obecnie wiele firm tworzy swoje rozwiązania specjalnie z myślą o branży weselnej. Branża fotograficzna, cukiernicza, florystyczna, jak również przede wszystkim branża gastronomiczna posiadają w swojej ofercie produkty szyte na miarę pod wesela. Nic zatem dziwnego, że w ofercie producentów ekspresów do kawy, również znaleźć możemy ekspresy, które dedykowane są na sale weselną i dzięki, którym bardzo dużo osób w krótkim czasie będzie mogło przygotować pyszną kawę. Serdecznie zapraszamy do niniejszego artykuły, w którym omówimy ekspresy do kawy na salę weselną.

czytaj całość »
Ekspres do dużego biura – jaki wybrać?

Bardzo popularnym segmentem jeśli chodzi o rynek ekspresów do kawy zajmują biura. Jak wiadomo, w biurach pije się bardzo dużo kawy, a statystyczny pracownik biurowy od lat kojarzony jest z osobą uwielbiającą kawę. Nic dziwnego, że osoby, które pracują w biurach i wykonują pracę umysłową sięgają po kawę. Wiadomym jest, że filiżanka dobrej kawy pobudza nas, dodaje nam energii, a także poprawia koncentrację oraz ogólne skupienie. Z tych też względów, osoby planujące przestrzeń biurową powinny bardzo poważnie zastanowić się nad wyborem jakim jest znalezienie odpowiedniego ekspresu.

czytaj całość »
Ekspres do kawy na stację benzynową

Bardzo często spotykanym zjawiskiem jest to, że kierowcy regularnie sięgają po kawę. Dzieje się tak z wiadomych względów, ten gorący, pobudzający napój dodaje nam energii i zwiększa naszą koncentrację. Dlatego też, w chwilach zmęczenia za kółkiem bardzo dużo kierowców sięga właśnie po kubeczek pysznej kawy. Nawet kilka łyków tego aromatycznego napoju potrafi zahamować zmęczenie, pobudzić nas i pozwolić nam odetchnąć w podróży. Co więcej, kawa świetnie smakuje w połączeniu z różnego rodzaju przekąskami jakie możemy spożywać w trakcie drogi. Nic zatem dziwnego, że od lat utarł się swoistego rodzaju wizerunek kierowcy z kubkiem kawy umiejscowionym w uchwycie na kubek w samochodzie.

czytaj całość »
Ekspres do kawy na salę weselną

Obecnie rynek wesel to branża bardzo rozbudowana i ciągle rozwijająca się. Z pewnością każda para młoda marzy o tym, aby ten wieczór zapadł w pamięć wszystkim gościom i żeby wszyscy bawili się doskonale. Obecnie wiele firm tworzy swoje rozwiązania specjalnie z myślą o branży weselnej. Branża fotograficzna, cukiernicza, florystyczna, jak również przede wszystkim branża gastronomiczna posiadają w swojej ofercie produkty szyte na miarę pod wesela. Nic zatem dziwnego, że w ofercie producentów ekspresów do kawy, również znaleźć możemy ekspresy, które dedykowane są na sale weselną i dzięki, którym bardzo dużo osób w krótkim czasie będzie mogło przygotować pyszną kawę. Serdecznie zapraszamy do niniejszego artykuły, w którym omówimy ekspresy do kawy na salę weselną.

czytaj całość »
Co wpływa na smak kawy

Każdy miłośnik i smakosz kawy z pewnością zastanawia się jak sprawić aby przygotowywana porcja kawy smakowała lepiej. To bardzo ważne, aby zdawać sobie sprawę z tego, że na finalny smak przygotowanej przez nas kawy wpływa kilka czynników. Z pozoru prosta w przygotowaniu kawa może smakować zupełnie inaczej, jeżeli nie będziemy brali pod uwagę konkretnych metod oraz zasad jej zaparzenia. Warto zatem zdawać sobie sprawę z tego jakie elementy wpływają na finalny smak naszego specjału i tak dostosowywać te elementy aby uzyskać jak najlepszy smak!

czytaj całość »

Kontakt

Chcesz uzyskać ofertę na ekspres z przedłużoną gwarancją? Uzupełnij poniższy formularz swoimi danymi, a my prześlemy ofertę w ciągu 15 minut!

732 61 61 61 sklep@marven.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium