do kasy suma: 0,00 zł
Ciekawe akcesoria do ekspresów

Każdy z nas z pewnością lubi aromatyczną i pełną smaku kawę z ekspresu. Jak powszechnie wiadomo, kawa przygotowana za pomocą automatycznego ciśnieniowego ekspresu smakuje bardzo dobrze. Wysokie ciśnienie jakie towarzyszy zaparzaniu naszej mieszanki wydobywa maksimum smaku ze zmielonych ziaren. Dodatkowo odpowiednia temperatura zaparzania oraz specjalnie dobrany czas trwania zaparzania pozwalają na osiągnięcie wybornego smaku. Nic dziwnego, że ekspresy automatyczne są powszechnie stosowane przez koneserów i miłośników kawy – wiele osób uważa, że tylko kawa z ekspresu smakuje naprawdę głęboko i dobrze. Zakup ekspresu do kawy może nie być łatwą decyzją – istnieje bowiem wiele rodzajów sprzętów, które możemy nabyć. Dodatkowo poza ekspresem do kawy istnieje również wiele akcesoriów, w które możemy nasze urządzenie wyposażyć aby podnieść jakość przygotowywanej kawy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że sam ekspres do kawy może nie wystarczać aby stworzyć naprawdę aromatyczną mieszankę. Warto zapoznać się z podstawowymi, ciekawymi akcesoriami do ekspresów, które pozwolą nam stworzyć kawę niczym z luksusowej kawiarni! Serdecznie zapraszamy do lektury.

czytaj całość »
Dlaczego warto dzierżawić dystrybutor wody?
Dlaczego warto dzierżawić dystrybutor wody?

Korzystanie z czystej, świeżej wody zdecydowanie należy do podstawowych rzeczy jakie możemy wymagać w naszym biurze. Dostęp do odpowiedniej jakości wody pozwoli każdemu zaspokoić pragnienie, a także przygotować nasze ulubione napoje takie jak kawa czy herbata. Bez względu na to czy prowadzimy duże przedsiębiorstwo, czy też posiadamy mała firmę, w której jest zaledwie kilku pracowników powinniśmy zaopatrzyć ich w wodę. Obecnie standardy ekologiczne jak i podejście ludzi zmienia się. Warto zadbać o nasze środowisko i zrezygnować z kupowania wody butelkowanej. Setki lub nawet tysiące plastikowych butelek pozostawione w naszych śmietnikach stopniowo zanieczyszczają nasze środowisko i przyczyniają się do zanieczyszczenia. Warto zatem skorzystać z w pełni bezpiecznych, inteligentnych i nowoczesnych rozwiązań. Takim rozwiązaniem jest dzierżawa dystrybutora do wody. Dzięki temu w prosty sposób zapewnimy sobie czystą i świeżą wodę w naszej firmie, biurze czy innym miejscu! Jakie jednak korzyści płyną z takiego rozwiązania? Czy warto dzierżawić dystrybutor wody? Serdecznie zapraszamy do niniejszego artykułu, w którym odpowiemy na to pytanie!

czytaj całość »
Jaki oczyszczacz do powietrza wybrać?
Jaki oczyszczacz do powietrza wybrać?

W poprzednim artykule omówiliśmy jak istotne jest oczyszczanie powietrza w naszych domach i powierzchniach biurowych. Z roku na rok zauważalna jest coraz większa sprzedaż urządzeń takich jak oczyszczacz powietrza, czy nawilżacz powietrza. Wiele osób decyduje się na zakup tego typu sprzętów aby poprawić jakość powietrza w swoich domach. Dzisiejsze czasy i warunki w jakich żyjemy doskonale pokazują, że musimy dbać nie tylko o naszą dietę, o kondycję fizyczną czy zdrowie, ale także o to jakim powietrzem oddychamy. Wszechobecne zanieczyszczenie powietrza zmusza nas do walki o lepszą jego jakość, dlatego też oczyszczanie powietrza jest tak istotne. Z pewnością wszyscy również słyszeliśmy, jak niebezpiecznym zjawiskiem jest smog. Skażone powietrze, które szczególnie w sezonie zimowym zatruwa nasz organizm i może wywołać wiele niebezpiecznych chorób. Coraz większym problemem są również alergie wziewne – alergeny, które je powodują, również unoszą się w powietrzu.

czytaj całość »
Dlaczego warto oczyszczać powietrze?
Dlaczego warto oczyszczać powietrze w domu?

Żyjemy w czasach, w których nasze zdrowie narażone jest na wiele szkodliwych czynników. Rozwijający się przemysł, zwiększający się ruch samochodów oraz coraz większe zanieczyszczenie naszej planety powoduje, że powinniśmy radzić sobie z powstającym skażeniem powietrza. Coraz popularniejsze stają się domowe oczyszczacze powietrza, które pozwalają na zmniejszenie ilości szkodliwych substancji w naszym powietrzu, przez co będzie nam się lepiej oddychało i będziemy zdrowsi. Oczyszczacz powietrza do domu to stosunkowo proste i niewielkie urządzenie, które pracując zasysa powietrze, oczyszcza je i oddaje nam czyste i świeże powietrze. Oczyszczacze powietrza stają się ostatnio w Polsce coraz popularniejsze, mimo wciąż niskiej świadomości ludzi na temat złego stanu powietrza w naszym kraju. Warto wiedzieć również, że oczyszczacz powietrza chroni nas nie tylko przed zanieczyszczonym powietrzem powstałym ze zjawiska smogu. Urządzenia te chronią nas także przed pyłkami, alergenami, czy roztoczami kurzu. Eksperci zalecają, aby z urządzenia jakim jest oczyszczacz powietrza korzystać cały rok – w różnych porach roku będzie nas chronił przed innymi szkodliwymi czynnikami! Osoby, które dużo przebywają w pomieszczeniu powinny ponadto docenić zalety korzystania z oczyszczacza powietrza, gdyż dzięki jego pracy nie będzie trzeba aż tak często ścierać kurze. Badania wykazują, że w pomieszczeniu, w którym stosuje się oczyszczanie powietrza, konieczność odkurzania lub ścierania kurzy pojawia się nawet trzy razy rzadziej!

czytaj całość »
Dlaczego warto dbać o jakość wody?

Oczyszczanie wody w domu to doskonały sposób na to by poprawić jakość oraz smak naszej wody pitnej. Już od wielu lat na rynku znaleźć możemy wiele sposobów, jak łatwo i szybko można oczyścić wodę kranową i uzyskać w pełni naturalny i neutralny smak wody. Oczyszczanie wody z kranu, czy na przykład oczyszczanie wody ze studni wcale nie musi być czasochłonne i trudne, a efekty jakie otrzymamy sprawią, że nie będziemy musieli sięgać po wodę butelkowaną! Filtracja wody w domu pozwoli nam również zadbać o nasze sprzęty AGD i uniknąć ich awarii poprzez zalegający kamień. Dlatego też, domowy system filtrowania wody będzie szczególnie przydatny, jeżeli korzystamy z urządzeń takich jak zmywarka do naczyń, czy ekspres do kawy! W niniejszym artykule omówimy, dlaczego warto dbać o jakość wody oraz jakie korzyści dokładnie płyną z zastosowania rozwiązania jakim jest system oczyszczania wody. Serdecznie zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Po czym rozpoznać dobry serwis ekspresu do kawy?

Korzystając z naszego automatycznego ekspresu do kawy powinniśmy zdawać sobie sprawę, że urządzenia te wymagają regularnego i odpowiednio przeprowadzonego serwisu. Jak każde urządzenie mechaniczne, również nasz ekspres posiada wiele ruchomych części, które dodatkowo pracują pod wpływem temperatury oraz wysokim ciśnieniem. Warunki te są bardzo niekorzystne dla ruchomych elementów, podzespołów oraz elektroniki ekspresu, która w przypadku nieprawidłowego serwisu lub jego zaniedbania, może ulec awarii! Naprawa ekspresów do kawy niejednokrotnie jest kosztowna i pochłania spore ilości naszego budżetu, dlatego zdecydowanie lepiej myśleć zawczasu i postawić na serwis expresów do kawy. Serwis ekspresów do kawy pozwoli nam cieszyć się długotrwałą i dobrą kondycją naszego urządzenia, a także pysznym smakiem kawy!

czytaj całość »
Dlaczego ekspres do kaw należy poddawać serwisowi

Korzystając z naszego nowoczesnego ekspresu do kawy, powinniśmy również zastanowić się i rozważyć kwestie związane z serwisowaniem takiego urządzenia. Jeżeli zależy nam na tym aby nasz sprzęt działał długo, był odpowiednio przygotowany do pracy, a także nie uległ szybko awarii, koniecznie przeczytajmy uważnie niniejszy artykuł. Jak każdy sprzęt, również ekspres do kawy wymaga regularnego serwisowania i opieki. Serwis ekspresów do kawy nie jest czynnością prostą i wiele osób może mieć problemy z samodzielnym przeprowadzeniem poszczególnych elementów. Jeżeli nie jesteśmy w stanie samodzielnie serwisować ekspresu, lub po prostu nie czujemy się na siłach aby to robić, zastanówmy się nad skorzystaniem z usług jakimi jest serwis naprawy ekspresów do kawy. Rozwiązanie to na pewno sprawi, że nasze urządzenia będą przygotowane do pracy, a my nie będziemy zaskoczeni ewentualnymi awariami i koniecznością naprawy. Naprawa ekspresów ciśnieniowych może być bardzo kosztowna, zatem jeżeli chcemy uniknąć wydatków, powinniśmy dbać i opiekować się naszym sprzętem. Z pewnością odczujemy to również w smaku przygotowywanej kawy!

czytaj całość »
System oczyszczania wody dla domu

Coraz częściej słyszymy opinię, że warto zainwestować w oczyszczanie wody kranowej w domu jak również w system oczyszczania wody. Warto zdawać sobie sprawę, że uzdatniona woda może korzystnie wpłynąć na nasze zdrowie, a także na funkcjonowanie naszych sprzętów. System filtracji wody dla potrzeb domowych pozwala nam oczyścić wodę z szkodliwych substancji, a także odpowiednio ją zmiękczyć. Czy jednak faktycznie jest to aż tak przydatne? W dzisiejszym artykule rozważymy zalety jakie daje nam filtracja wody domowej i to jakie korzyści możemy odnieść z jej stosowania. Serdecznie zapraszamy!

czytaj całość »
Hurtowa dostawa kawy

Decydując się na zakup ekspresu do kawy dla naszej firmy powinniśmy skupić się na różnych aspektach z tym związanym. To bardzo istotne, aby poza zapewnieniem sobie wysokiej klasy sprzętu, pozwalającego na zaparzanie pysznej kawy zadbać także o dodatkowe kwestie. Z pewnością każdy wie, że jakość oraz rodzaj używanej kawy ma kolosalne znaczenie w finalnym smaku naszych specjałów. Nawet najlepszy ekspres do kawy, do którego nasypiemy niskiej jakości kawę nie przygotuje jej tak aby smakowała na odpowiednim poziomie. Warto zatem zadbać o to, aby dostawa kawy do firmy umożliwiła nam zaopatrzenie się w naprawdę wysokiej klasy kawę! W takich sytuacjach najlepszą decyzją będzie zdecydowanie się na hurtowe zamówienia kawy, czy też dostawa kawy ziarnistej w większych ilościach. W niniejszym artykule omówimy ten aspekt i udowodnimy dlaczego jest to tak istotne! Zapraszamy.

czytaj całość »
Dlaczego warto podpisać umowę na serwis ekspresu?

Ekspresy automatyczne charakteryzują się tym, że za ich pomocą przygotujemy naprawdę wyborne kompozycje smakowe. Z pewnością, żaden miłośnik kawy nie odmówi aromatycznej i pełnej smaku kawy przygotowanej przy użyciu automatycznego ekspresu ciśnieniowego. Sprzęty te cechują się głębokim aromatem tworzonych specjałów, odpowiednią temperaturą zaparzania, a także szybkością pracy. Dodatkową zaletą jest także niezawodność oraz kultura pracy tego typu urządzeń. Z pomocą automatycznych ekspresów ciśnieniowych przygotujemy tysiące kaw, które zawsze zachwycą nas swoją głębią i smakiem. Aby jednak móc cieszyć się smakiem dobrze przygotowanej kawy, konieczne jest abyśmy dbali o właściwy stan naszego ekspresu. Serwis ekspresów to bardzo ważna czynność, która pozwoli nam utrzymać nasze urządzenie w odpowiedniej kondycji. W niniejszym artykule omówimy tematykę taką jak serwis ekspresów do kawy. Zapraszamy!

czytaj całość »
Odpowiedni dystrybutor filtrujący
Odpowiedni dystrybutor filtrujący

Dystrybutor wody z filtrem to urządzenie, które z pewnością znajdzie zastosowanie zarówno w naszym domu, lecz przede wszystkim w firmie! Powierzchnie biurowe, w których pracujemy nie mogą obyć się bez dostępu do czystej i świeżej wody. Dystrybutor wody do firmy to świetne rozwiązanie, które nie tylko poprawi komfort pracy naszych pracowników, ale również zapewni nam oszczędność i wydajność. To proste i stosunkowo łatwe rozwiązanie z pewnością zostanie docenione przez wszystkich, a zawsze czysta i dobra w smaku woda pozwoli nam ugasić pragnienie. Filtrowana woda do biura to obecnie bardzo popularne rozwiązanie i wiele firm sięga właśnie po te metody zaopatrzenia swoich pracowników w dostęp do wody pitnej. Warto zatem zainwestować w tego typu dystrybutor wody z filtrem. Zanim jednak przystąpimy do zakupu warto rozważyć podstawowe kwestie jakie powinniśmy mieć na względzie przed zakupem.

czytaj całość »
Filtrowanie wody w domu
Filtrowanie wody w domu

Oczyszczanie wody pitnej w naszych domach to bardzo ważna kwestia! Filtracja wody sprawia, że podnosi się jej jakość, a także usunięte są z niej wszelkie szkodliwe składniki, które mogą niekorzystnie wpłynąć nie tylko na smak wody, ale także na nasze zdrowie. Jak wiadomo, kupowanie wody butelkowanej nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Butelkowana woda w sklepach kosztuje sporo, a po jej wypiciu musimy odpowiednio zagospodarować pozostałe plastikowe butelki. O wiele bardziej ekologicznym oraz ekonomicznym rozwiązaniem jest oczyszczanie wody pitnej w domu za pomocą odpowiednich filtrów! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niniejszym artykułem, w którym poruszymy kwestie jaką jest filtracja wody!

czytaj całość »
Serwis ekspresów do kawy

Korzystanie z automatycznych ekspresów ciśnieniowych jest bardzo wygodnym sposobem na proste i szybkie przygotowanie aromatycznej kawy. Urządzenia te efektywnie mielą i zaparzają kawę pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu tworzone napoje są pełne smaku i mają odpowiednie nuty aromatyczne. Nie bez powodu znawcy i specjaliści lubujący się w kawie podkreślają, że najlepsze napoje stworzymy wyłącznie przy użyciu tego tupu urządzeń. Musimy jednak pamiętać, że ekspres, jak każde urządzenie mechaniczne wymaga od nas opieki i właściwego serwisowania. Automatyczny ekspres ciśnieniowy to urządzenie pracujące pod sporym obciążeniem. Wysokie ciśnienie pracy, liczne ruchome elementy, praca z udziałem wody oraz wysokiej temperatury sprawiają, że nawet najlepszej klasy sprzęty potrafią ulec awarii. Jak zatem uniknąć takich sytuacji? Najważniejszy jest regularny serwis ekspresu do kawy, a w przypadku gdy dojdzie już do awarii – naprawa ekspresów wykonana przez doświadczonych specjalistów. W niniejszym artykule poruszymy kwestie związane z tym jak właściwie zadbać o ekspres do kawy, serwis tych sprzętów jest kluczowy do ich prawidłowej pracy! Zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami.

czytaj całość »
Dostawa kawy do firmy

Jeżeli prowadzimy firmę lub jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie dostaw do biura, sklepu czy innego obiektu użyteczności z pewnością zależy nam na ułatwieniu sobie pracy. Natłok zadań, spora ilość obowiązków oraz presja czasu z pewnością sprawiają, że niejednokrotnie nie mamy możliwości załatwienia wszystkiego. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że istnieją rozwiązania, które pomogą nam chociaż w pewnym stopniu! Mowa tutaj o usłudze jaką jest dostawa kawy do biura. Dzięki zawarciu kompleksowej usługi jaką jest dostawa kawy do firmy będziemy mieli pewność, że nasi pracownicy, klienci czy goście zawsze będą mieli możliwość zaparzenia wysokiej jakości specjałów! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

czytaj całość »
Kawa miesiąca - Luty 2020
Kawa miesiąca - Luty 2020

Kawa miesiąca - Luty 2020 - Celeste d'Oro Crema 1kg

Data przydatności: 14/06/2021

Skład: 100% Arabika

Pochodzenie: Włochy

Kawa Celeste d’Oro Crema to bardzo smakowita kompozycja kawy ziarnistej, która łatwo pozwoli nam przygotować nasze ulubione specjały! Stworzona z wysokiej jakości ziaren arabika kawa zdobywa dużo dobrych ocen swoim głębokim, lecz równocześnie delikatnym smakiem. Stuprocentowa zawartość ziaren typu arabika wpływa także na brak goryczki i kwaskowatości, co ma bardzo duży wpływ na odczucia podczas picia zaparzonej już kawy.

czytaj całość »
Czy dzierżawa ekspresu się opłaca?
Czy dzierżawa ekspresu do kawy się opłaca?

Decyzja o dzierżawie ekspresu do kawy z pewnością przyniesie wiele niejednemu przedsiębiorcy wymierne korzyści. Osoby niezdecydowane mogą jednak podważać sens i istotę takiego sposobu i twierdzić, że zakup ekspresu jest o wiele lepszy od jego najmu. 

czytaj całość »
Dzierżawa ekspresu do kawy
Dzierżawa ekspresu do kawy – dlaczego warto?

Dzierżawa lub najem ekspresu do kawy umożliwia korzystanie z nowoczesnych, wydajnych urządzeń bez konieczności ponoszenia wysokich, jednorazowych kosztów. Warto wskazać, że oferowane przez nas ekspresy pozwolą na przygotowywanie ulubionych napojów kawowych.

czytaj całość »
Dzbanki filtrujące Aquaphor
Dzbanki filtrujące Aquaphor - prosty sposób na czystą wodę każdego dnia

Mówi się, że „woda jest źródłem życia”, a człowiek powinien wypijać jej ok 2 litrów dziennie. Najczęściej korzystamy z wody butelkowanej i szacuje się, że na jedną osobę przypada nawet 700 butelek rocznie. Niesie to ok 30 kg plastikowych odpadów i poważne zagrożenie dla środowiska. Kupowanie plastikowych zgrzewek jest nieopłacalne i nieporęczne, wymaga ciągłego uzupełniania zapasów i zaśmieca mieszkanie. Warto więc przerzucić się na ekologiczną, zdrową, a jednocześnie wygodną alternatywę – dzbanek filtrujący Aquaphor.

czytaj całość »
Kawa miesiąca - Listopad 2019
Listopad - Kawa miesiąca!

Kawa miesiąca - Listopad 2019 - Lavazza Top Class 1kg

Data przydatności: 30/05/2021

Data palenia: 30/06/2019

Skład: 90% Arabika, 10% Robusta

Pochodzenie: Włochy

Lavazza Espresso Top Class - to doskonały wybór zarówno dla koneserów, jak i dla osób, które dopiero poszukują swojej ulubionej kawy. Precyzyjnie dobrane proporcje pomiędzy ziarnami, odpowiedni stopień palenia oraz wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu kawy – oto cechy charakteryzujące serię Top Class kaw Lavazza. Jest to pyszna esencja o delikatnym, czekoladowym smaku, nadto zaś wszystko jest ona bogata w nuty suszonych owoców.

czytaj całość »
Czy kawa rozpuszczalna jest zdrowa?
Czy kawa rozpuszczalna jest zdrowa?

Odpowiedź na pytanie, czy kawa rozpuszczalna jest zdrowa, nie należy do najprostszych. Istnieje wiele teorii na temat jej prozdrowotnych lub szkodliwych właściwości, tak samo jak trudno jest jednoznacznie powiedzieć, czy kawa naturalna jest korzystna dla zdrowia. Z racji tego, że dobra jakościowo kawa rozpuszczalna składa się w znacznej większości (a w niektórych przypadkach w całości) z kawy naturalnej, wpływ na zdrowie tych rodzajów kawy będzie taki sam. Największe problemy wynikają z umieszczanych w kawie rozpuszczalnej w procesie produkcyjnym sztucznych składnikach, takich jak chemiczne barwniki, emulgatory, stabilizatory czy utwardzane oleje roślinne. Istnieją również przypadki obecności niklu, który negatywnie działa na organizm. Warto zatem za każdym razem sprawdzić skład kupowanej przez nas kawy rozpuszczalnej i odrzucić te, które posiadają szkodliwy skład.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl