do kasy suma: 0,00 zł
Dostawa herbaty do firm
 

Kawa... a może jednak herbata?

Wielu z nas uznaje kawę za podstawę działania każdej firmy... Trzeba sobie jednak uświadomić, że świat nie kończy się na kawie! Co więcej, doświadczenie i badania pokazują, że pod wieloma względami to właśnie herbata jest bardziej adekwatnym napojem biurowym. To za sprawą jej stopniowego, długotrwałego pobudzania i odświeżania umysłu, które łagodnie lecz skutecznie wzmacnia skupienie i dodaje energii. Trudno nie wspomnieć również, że w czasach, gdy w praktycznie każdej firmie znajduje się już ekspres do kawy, to właśnie serwowanie pysznej, unikalnej herbaty może być cennym wyróżnikiem na rynku. Powyższe okoliczności powodują, że zdecydowanie warto zamawiać herbatę na potrzeby firmowe!

 

Chętnie pomożemy w dostawie najlepszych herbacianych naparów ku zadowoleniu zarówno pracowników, jak i gości firmy. Dla zamawiających u nas dostawy herbaty do firmy, czekają takie korzyści, jak:

 

Jaką herbatę do biura wybrać?

Dokonując wyboru odpowiedniej herbaty do biura, trzeba mieć na uwadze, że powinna ona charakteryzować się możliwie najwyższą jakością przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnego smaku i aromatu, a najlepiej zaś postawić na całą paletę smaków. Trzeba pamiętać, że herbatę tą spożywać będą pracownicy o różnorodnych gustach smakowych, stąd ograniczenie się wyłącznie do jednej, specyficznej odmiany herbaty może nie być dobrą decyzją i rozminąć się z upodobaniami części kadry. Na szczęście nasza oferta herbacianych naparów jest bardzo obszerna! Po drugie, warto zaopatrzyć się przede wszystkim w herbaty w saszetkach, które są najbardziej praktycznym rozwiązaniem do bieżących potrzeb biurowych.

 

Dlaczego warto pić herbatę w pracy?

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii doskonale wiedzą, jak dobroczynne właściwości niesie ze sobą smakowanie pysznej herbaty – i to nie tylko o godzinie siedemnastej! Ten prozdrowotny nawyk podbija obecnie także polski rynek. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, że zapewnienie wysokogatunkowej herbaty do picia w biurze wydatnie podnosi zadowolenie pracowników, przekładając się także na ich produktywność. Herbata ułatwia koncentrację na zadaniach i to bez obaw o nadmierne pobudzenie. Zawierająca odmładzające polifenole oraz cenne, zwalczające wolne rodniki, antyoksydanty herbata na stałe gości w wielu firmach, a jej świetna jakość jest doskonałą wizytówką danego przedsiębiorstwa na zewnątrz.

 

Dzierżawa warników do wody

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty również możliwość korzystnej cenowo dzierżawy warników do wody. Warniki są świetnym rozwiązaniem do bieżącego stosowania w biurach lub na spotkaniach firmowych, jako, że zapewniają szybki, bezpieczny i nielimitowany dostęp do wrzątku. Obecna oferta warników jest także bardzo atrakcyjna pod względem wizualnym. Warniki prezentują się po prostu znakomicie i są zaprojektowane tak, aby stanowić ozdobę każdego biura, niezależnie od designu pomieszczenia. Wielu naszych klientów zachwala również ich łatwość czyszczenia, a także poręczność. Warto dodać, że nasze zasady dzierżawy są bardzo przejrzyste i obustronnie korzystne.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia, tj. w celu udzielenia mi odpowiedzi i nawiązania kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania, a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda, którą mogę wycofać w każdym momencie. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Administratorem danych osobowych jest Grzegorz Markowicz, prowadzący działalność pod firmą GRZEGORZ MARKOWICZ MARVEN VENDING z siedzibą: w Chyżnem (34-481), 111 Chyżne.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl