marven.pl
do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 299zł!

Hurtowa sprzedaż kawy
 

Dla biznesu

W sklepie marven.pl rozumiemy biznes. Naszym priorytetem od zawsze jest najwyższa jakość współpracy z partnerami biznesowymi, w tym odbiorcami hurtowymi zlokalizowanymi tak w Polsce, jak i poza jej granicami.

 

Nasi partnerzy handlowy doceniają fakt, że posiadamy liczne, międzynarodowe kontakty i prowadzimy działalność w skali, która umożliwia oferowanie kawy zarówno w niezwykle szerokim asortymencie, jak i w świetnej cenie.

 

Współpraca z nami to:

 

Wiemy, że w biznesie liczy się jakość. Dlatego też z dumą prezentujemy fakt, iż jesteśmy bezpośrednim importerem kawy, szczególnie zaś najbardziej cenionego, włoskiego pochodzenia. Tym samym kawa, którą oferujemy, przyjeżdża w nasze progi wprost z palarni i jest niezrównanie świeża, co konsumenci dostrzegają już po pierwszym jej łyku!

 
 

Świadczymy usługi i

dostarczamy towar

najwyższej jakości

Biura

Nie trzeba przekonywać, że kawa, ale i herbata, to nieodłączny element każdego biura.

Horeca

Sektor hotelarski, gastronomiczny i cateringowy doskonale wie, że to często właśnie jakość kawy decyduje o finalnym powodzeniu biznesu.

Sklepy internetowe

Nasza oferta skierowana do sklepów internetowych opiera się przede wszystkim na zapewnieniu niezawodnego łańcucha dostaw.

Sklepy kawowe i hurtownie stacjonarne

Z roku na rok obserwujemy, jak picie dobrej kawy staje się coraz popularniejsze, a w naszych domach w zawrotnym tempie przybywa zarówno ekspresów, jak i innych, alternatywnych urządzeń do parzenia tego wybornego napoju.

 

Biura

Nie trzeba przekonywać, że kawa, ale i herbata, to nieodłączny element każdego biura. Trudno przecenić jej znaczenie i wpływ na efektywność pracowników. W szczególności kawa ułatwia koncentrację, zapewnia niezbędny zastrzyk energii, a także stanowi okazję do budowania dobrej, przyjacielskiej atmosfery wśród pracujących w biurze. Zdajemy sobie sprawę, że zakup właściwej kawy do biura jest czymś absolutnie koniecznym.

 

Zwraca się również uwagę istotny element reprezentacyjny – nic nie buduje tak prestiżu i pozytywnego postrzegania firmy na zewnątrz, jak poczęstowanie gości i kontrahentów pyszną, aromatyczną kawą wprost z solidnego, zadbanego ekspresu na miejscu w biurze. Dlatego też zapewniamy stałe dostawy najlepszej, sprawdzonej kawy i herbaty, jak również wszelkich dodatków, wprost do biur w korzystnych, uwzględniających wysokie rabaty cenach.

 

Jednocześnie, dla stałych odbiorców, mamy także przewidziany atrakcyjny program bonusowy, oparty o ofertę wysokogatunkowej porcelany. Z nami każda firma może cieszyć się wyborną, świeżą kawą oraz najwyższej jakości sprzętem, który możemy objąć profesjonalną obsługą serwisową.

 

Nasza oferta do biur opiera się o następujące założenia:

Horeca

Sektor hotelarski, gastronomiczny i cateringowy doskonale wie, że to często właśnie jakość kawy decyduje o finalnym powodzeniu biznesu. Konsumenci prezentują coraz bardziej wyszukane gusta, a mnogość dostępnych hoteli, restauracji i innych punktów gastronomicznych sprawia, że na stałe mogą związać się jedynie z miejscem, gdzie przyrządza się wyjątkowe potrawy, desery i serwuje najlepszą kawę. My rozumiemy te wyzwania i wychodzimy im naprzeciw.

 

Branża HoReCa stawia również na efektywność i niezawodność. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, jak opłakane skutki dla prowadzonej działalności może przynieść awaria źle serwisowanego ekspresu lub podanie klientom nieświeżej kawy albo niskogatunkowej herbaty. Oferowany przez nas serwis urządzeń jest zatem prowadzony z najwyższą starannością, a dostarczane towary są zawsze sprawdzonego pochodzenia i wysokiej jakości. Procentują tu nasze bogate doświadczenie oraz międzynarodowe kontakty.

 

Segment HoReCa musi także zaspokajać duży popyt, szczególnie w godzinach szczytowego ruchu, zatem nieodzownym jest wyposażenie w najbardziej sprawne ekspresy i inne maszyny oraz ich należyte czyszczenie. Na ratunek przychodzi nasz serwis i bogata oferta środków do konserwacji. Co równie ważne, prowadzenie własnej restauracji, hotelu, kawiarni, czy świadczenie usług cateringowych to także potrzeba ciągłego szkolenia się i aktualizacji wiedzy. W tym zakresie odpowiadamy na potrzeby rynku, oferując wsparcie ze strony indywidualnego doradcy klienta.

 

Podsumowując, marven.pl przygotował dla branży HoReCa ofertę opartą o następujące założenia:

 

Sklepy internetowe

Nasza oferta skierowana do sklepów internetowych opiera się przede wszystkim na zapewnieniu niezawodnego łańcucha dostaw. Doskonale wiemy, że niejeden sklep internetowy ma problem z zamówieniami realizowanymi w zbiorczych opakowaniach, gdzie występuje później kłopot z magazynowaniem, nie mówiąc już o groźbie przeterminowania produktów. Dlatego też u nas zamówić można nawet niewielkie dostawy kawy i innych produktów, a każda oferta jest dostosowana do rzeczywistych potrzeb odbiorcy.

 

Dodatkowo, nasza sprawdzona polityka cenowa i rabatowa pozwala na uzyskanie niezwykle korzystnych cen i w efekcie wypracowanie przez sklep internetowy finalnego, godziwego zysku. Wychodzimy też z założenia, że nic nie działa na klienta końcowego tak dobrze, jak urozmaicona oferta. Dlatego też z dumą możemy potwierdzi, że w marven.pl zamówić można jedną z najszerszych kompozycji kaw, herbat, ekspresów, akcesoriów i urządzeń do konserwacji.

 

Wybierając współpracę z nami, sklepy internetowe otrzymują również wsparcie naszych fachowców, którzy łączą kunszt czysto merytoryczny z prawdziwym zamiłowaniem do kawy. Tym samym jesteśmy w stanie skutecznie pomóc, doradzić i wspólnie przygotować odpowiednią strategię marketingową, która przełoży się na zwiększone obroty przedsięwzięcia e-commerce oraz oczywiście na zadowolenie konsumentów.

 

Jeżeli zatem prowadzisz sklep internetowy z kawą, lub chcesz rozszerzyć swoją dotychczasową ofertę internetową o ten segment, pomyśl o korzyściach wynikających z podjęcia z nami współpracy:

 

Sklepy kawowe i hurtownie stacjonarne

Z roku na rok obserwujemy, jak picie dobrej kawy staje się coraz popularniejsze, a w naszych domach w zawrotnym tempie przybywa zarówno ekspresów, jak i innych, alternatywnych urządzeń do parzenia tego wybornego napoju. To zdecydowanie najlepszy czas, aby dołączyć do kawowej rewolucji i rozszerzyć ofertę handlową o cieszące się popularnością ziarna kawy, luksusowe herbaty czy ekspresy kawowe marek premium. Z nami to prostsze, niż kiedykolwiek!

 

Zdajemy sobie sprawę, że w biznesie liczy się tempo i generowanie obrotu. Posiadając liczne kontakty międzynarodowe, jesteśmy w stanie dostarczać na bieżąco tak ukochaną przez Polaków, aromatyczną kawę wprost z włoskich palarni. Oferujemy również sprzedaż ekspresów do kawy najlepszych marek, na które popyt nie tylko nie maleje, ale wręcz wzrasta, jako że ekspresy są ostatnio świetnymi pomysłami na okazały prezent.

 

Model współpracy, który z powodzeniem prowadzimy z wieloma partnerami biznesowymi, zakłada przede wszystkim:

 

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia, tj. w celu udzielenia mi odpowiedzi i nawiązania kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania, a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda, którą mogę wycofać w każdym momencie. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Administratorem danych osobowych jest Grzegorz Markowicz, prowadzący działalność pod firmą GRZEGORZ MARKOWICZ MARVEN VENDING z siedzibą: w Chyżnem (34-481), 111 Chyżne.

 

Kontakt

Chcesz uzyskać ofertę na ekspres z przedłużoną gwarancją? Uzupełnij poniższy formularz swoimi danymi, a my prześlemy ofertę w ciągu 15 minut!

732 61 61 61 sklep@marven.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium