do kasy suma: 0,00 zł
Odpowiedni dystrybutor filtrujący
Odpowiedni dystrybutor filtrujący

Wskazówki jak wybrać odpowiedni dystrybutor filtrujący.

 

Dystrybutor wody z filtrem to urządzenie, które z pewnością znajdzie zastosowanie zarówno w naszym domu, lecz przede wszystkim w firmie! Powierzchnie biurowe, w których pracujemy nie mogą obyć się bez dostępu do czystej i świeżej wody. Dystrybutor wody do firmy to świetne rozwiązanie, które nie tylko poprawi komfort pracy naszych pracowników, ale również zapewni nam oszczędność i wydajność. To proste i stosunkowo łatwe rozwiązanie z pewnością zostanie docenione przez wszystkich, a zawsze czysta i dobra w smaku woda pozwoli nam ugasić pragnienie. Filtrowana woda do biura to obecnie bardzo popularne rozwiązanie i wiele firm sięga właśnie po te metody zaopatrzenia swoich pracowników w dostęp do wody pitnej. Warto zatem zainwestować w tego typu dystrybutor wody z filtrem. Zanim jednak przystąpimy do zakupu warto rozważyć podstawowe kwestie jakie powinniśmy mieć na względzie przed zakupem.

 

 

Czym należy kierować się, wybierając dystrybutor wody z filtrem? Z pewnością jest kilka podstawowych zasad, które pozwolą nam właściwie dobrać to urządzenie i cieszyć się z zalet jakie płyną z jego użytkowania. Woda do biura z dystrybutora to zdecydowanie dobry wybór jeśli chodzi o zdrowie i oszczędność pieniędzy. Jest to także bardzo ekologiczne rozwiązanie! Na co zatem zwrócić uwagę przy zakupie sprzętu jakim jest dystrybutor wody? Zwróćmy uwagę na podstawowe parametry, takie jak:


I. Wydajność – W zależności od klasy urządzenia jakim jest dystrybutor wody do firmy różna jest także jego wydajność. W związku z tym musimy samodzielnie ocenić ile osób będzie korzystać z naszego dystrybutora i jak często będzie on pracował. W przypadku sprzętu jakim jest dystrybutor wody B2B możemy oszacować wydajność na podstawie ilości pracowników i ich stanowisk w danym pokoju, czy też piętrze. Producenci oferują szeroki wybór urządzeń, a filtrowana woda do biura może być dostępna zarówno do małych firm zatrudniających kilka osób, aż do dużych powierzchni biurowych w których jednocześnie pracuje nawet kilkudziesięciu pracowników! Wszystko zależy zatem od naszych potrzeb i pierwszym kryterium na jakie powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu takiego jak bezbutlowy dystrybutor wody filtrujący jest jego wydajność.


II. Rozmiar - Wielu kupującym zależy na tym, by dystrybutor wody nie zajmował za dużo miejsca i był odpowiednio kompaktowy. Całe szczęście na rynku znajdziemy wiele urządzeń, w tym między innymi dystrybutor wody z filtrem, który jest niewielkich rozmiarów i nie zajmuje dużo miejsca! Wielu przedsiębiorców boryka się z ograniczeniami co do powierzchni jaką mogą zagospodarować, także jest to bardzo ważne aby dystrybutor wody z filtrem nie zajmował sporej ilości miejsca. Warto wspomnieć również, że niewielkie rozmiary urządzeń wcale nie muszą oznaczać ograniczeń co do wydajności. Nowoczesne rozwiązania i technologia sprawia, że producenci oferują nam wiele kompaktowych sprzętów filtrujących, które są bardzo wydajne. Z powodzeniem możemy zaopatrzyć naszą firmę, czy biuro w czystą i świeżą wodę z urządzenia, które nie zajmie dużo miejsca. Miejmy zatem tego typu kryteria na względzie i zwracajmy uwagę na rozmiar jaki ma nasz bezbutlowy dystrybutor wody filtrujący.

 

 


III. Czas stosowania wkładu filtrującego – Kolejną istotną wskazówką jaką powinniśmy wziąć pod uwagę podczas przeglądania ofert producentów jest to, na jak długo wystarczy nam pojedynczy wkład filtrujący. Biorąc pod uwagę ten czynnik możemy znaleźć dystrybutor wody, który nie będzie wymagał częstej wymiany i jego wkład wystarczy nam na długie używanie. Oczywiście, musimy również pamiętać, że nie sam czas jest kryterium długowieczności danego wkładu filtrującego. Nie bez znaczenia jest tutaj również ilość cykli filtracji jakie wykonuje dany dystrybutor wody do firmy. Dlatego też powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, ile czasu wytrzyma filtr w naszym dystrybutorze, a także jak dużą ilość wody jest on wstanie przefiltrować. Są to jedne z podstawowych kryteriów jakimi powinniśmy się kierować i jakie pozwolą nam cieszyć się smakowitą i czystą wodą o każdej porze. Z pewnością częsta wymiana filtra korzystnie wpłynie na jakość wody, natomiast warto podkreślić, że prawidłowo działający dystrybutor wody z filtrem zachowuje pełną sprawność bez względu na to czy filtr jest nowy, czy też pracuje już jakiś czas.


IV. Cena – Z pewnością cena jest jednym z kryterium jakie będziemy brali pod uwagę przy wyborze sprzętu filtrującego jakim jest dystrybutor wody z filtrem. Na aspekt ceny możemy jednak spojrzeć dwojako. Rzecz jasna ceny urządzeń różnią się od siebie i w zależności od klasy, wydajności i jakości dystrybutora mogą się znacząco różnić. Warto jednak mieć na względzie kwestie takie jak realny koszt ceny wody jaką otrzymujemy po filtrowaniu. Decydując się na zakup dystrybutora zapewniamy naszym pracownikom dostęp do czystej, zdatnej do picia wody. Filtrowana woda do biura jest kilkadziesiąt razy tańsza niż w przypadku wody butelkowanej. Dla przykładu litr filtrowanej wody to koszt w wysokości około 5/8 groszy w zależności od aktualnej ceny wody. W przypadku wody butelkowanej jest to często powyżej jednego złotego. Jeżeli zatem nasi pracownicy często sięgają po wodę pitną koszt takiego urządzenia szybko się zwróci, a z miesiąca na miesiąc będziemy ponosić zdecydowanie mniejsze koszty! Woda do biura z dystrybutora to nie tylko zdrowie, to także oszczędność.

 

 


V. Rozmiar przyłącza wody – Ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o instalację naszego urządzenia. W przypadku zastosowania systemu jakim jest bezbutlowy dystrybutor wody filtrujący konieczna jest jego instalacja do przyłącza wody bieżącej. Dlatego też zwróćmy uwagę na to jaki rodzaj i rozmiar przyłącza znajduje się w wyznaczonym do tego miejscu i czy jest on kompatybilny z tym umieszczonym w dystrybutorze wody. Dzięki temu będziemy mogli łatwo podpią


VI.  nasze nowe urządzenie do sieci wodnej, bez konieczności przeprowadzenia przeróbek czy przejściówek w przyłączu. Woda do biura z dystrybutora pozwoli nam w łatwy i szybki sposób zapewnić nam i naszym pracownikom idealnie czystą i zdrową wodę. Z pewnością docenią oni wygodę i brak konieczności ciągłego wyrzucania plastikowych butelek!
Mamy nadzieję, że przedstawione w niniejszym artykule wskazówki jak wybrać odpowiedni dystrybutor filtrujący okażą się dla Państwa przydatne. Z pewnością zakup tego urządzenia nie jest prosty, jednak dystrybutor wody z filtrem na pewno poprawi komfort pracy Państwa pracowników. Jest to bardzo wygodny sposób na zapewnienie zawsze czystej i świeżej wody. Warto pamiętać o przedstawionych powyżej wskazówkach i mieć je na względzie podczas przeszukiwania ofert sklepów stacjonarnych, czy też internetowych. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu wybiorą Państwo swój wymarzony dystrybutor wody do firmy. Warto wspomnieć również, że niektóre firmy świadczą specjale usługi i oferują współpracę na zasadach Business to Business. Dystrybutor wody B2B to wygoda i świeżość na wyciągnięcie ręki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl