do kasy suma: 0,00 zł

BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE Z DOSTAWĄ DO DOMU

Informujemy, że obecnie nie ma żadnych zakłóceń spowodowanych ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu 24h.

Dzbanki filtrujące Aquaphor
Dzbanki filtrujące Aquaphor - prosty sposób na czystą wodę każdego dnia
 
 

Dzbanki filtrujące Aquaphor

Prosty sposób na czystą wodę każdego dnia!

Mówi się, że „woda jest źródłem życia”, a człowiek powinien wypijać jej ok 2 litrów dziennie. Najczęściej korzystamy z wody butelkowanej i szacuje się, że na jedną osobę przypada nawet 700 butelek rocznie. Niesie to ok 30 kg plastikowych odpadów i poważne zagrożenie dla środowiska. Kupowanie plastikowych zgrzewek jest nieopłacalne i nieporęczne, wymaga ciągłego uzupełniania zapasów i zaśmieca mieszkanie. Warto więc przerzucić się na ekologiczną, zdrową, a jednocześnie wygodną alternatywę – dzbanek filtrujący Aquaphor.

 

Dlaczego trzeba filtrować wodę z kranu?

Przekonanie, że woda z kranu jest zanieczyszczona można uznać za mit. Miejskie wodociągi muszą spełniać restrykcyjne normy narzucone przez UE, powinna więc być bezpieczna dla zdrowia. Problem jednak stanowią rury, przez które przepływa do kranów. Ponieważ ich stan pozostawia wiele do życzenia, mogą zanieczyszczać wodę i niekorzystnie wpływać na jej zapach i smak. Aby zyskać całkowitą pewność, że „karnówka” jest czysta i zdatna do picia, wystarczy używać dzbanka filtrującego.

 

Jak działa dzbanek filtrujący?

Proces filtrowania jest prosty i skuteczny. Wlana przez pokrywę „kranówka” przechodzi przez filtr i oczyszczona spływa do pustego kosza dzbanka. W tym momencie jest gotowa do picia, wystarczy przelać ją do szklanki. Co istotne, zawartość pojemników z wodą przed i po oczyszczeniu nigdy się nie miesza. Czas filtracji zależy od pojemności dzbanka i trwa zazwyczaj kilkanaście minut. Dzbanki filtrujące Aquaphor mają pojemność od 2,4 do 4,2 litrów wody oraz różnego rodzaju pokrywki: uchylną z systemem „Flip-top“ lub żebrowaną ze wskaźnikiem zużycia wkładu. Wykonane są z całkowicie bezpiecznych materiałów (BPA free), dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

 

Co daje filtr w dzbanku ?

Głównym zadaniem filtra jest usuwanie zanieczyszczeń pochodzących z wody wodociągowej. Oczyszczanie jest możliwe dzięki wkładom filtrującym i materiałom z których są wykonane. Wkłady w dzbankach AQUAPHOR zatrzymują chlor, ołów, rtęć, związki organiczne oraz zmniejszają osadzanie się kamienia. Dzięki temu poprawia się smak wody, barwa oraz zapach. Wkłady Aquaphor zawierają aktywny węgiel, żywicę jonowymienną oraz włókno Aqualen – unikalny materiał stworzony przez markę. Usuwa on znajdujące się wodzie metale ciężkie (np. miedź, żelazo, ołów, rtęć) oraz ułatwia przepływ wody, zwiększając tym samym wydajność oczyszczania. W ofercie AQUAPHOR dostępne są również wkłady, które usuwają z wody bakterie i wirusy, a także wzbogacają wodę w dobroczynny magnez. Przefiltrowana woda jest zawsze czysta i świeża.

 

Na ile czasu wystarcza wkład filtrujący?

Wydajność dzbanka zależy przede wszystkim od jakości wody i częstotliwości użytkowania. Dla przykładu: wkład filtrujący o wydajności 300 litrów wystarczy na ok 1 miesiąc dla rodziny, zaś w przypadku jednej osoby może służyć nawet przez ok 3 miesiące. O wymianie wkładu przypomina mechaniczny wskaźnik zużycia filtra i zawsze należy robić to terminowo. Przefiltrowaną wodę trzeba spożywać na bieżąco. Wkład filtrujący to koszt od kilku do kilkudziesięciu złotych, co finalnie w skali roku wychodzi taniej niż zakup wody butelkowanej.

 

Dla kogo jest dzbanek filtrujący?

Dzbanek flirtujący Aquaphor świetnie sprawdzi się w domowym użytkowaniu. Jest poręczny, funkcjonalny i prosty w obsłudze. Przefiltrowana woda jest zawsze czysta, świeża i smaczna. Dzięki niej przyrządzane napoje i potrawy zyskają pyszny smak, a tłusty nalot na kawie lub herbacie zniknie bezpowrotnie. To szczególnie ważne, jeśli wśród domowników znajdują się dzieci. Picie wody i zdrowa dieta jest dla nich niezwykle ważna. Warto również dodać, że dzbanek ma elegancki wygląd, a szeroki wybór kolorów sprawia, że pasuje do każdego wnętrza.

 

Dzbanek filtrujący jest wygodną oraz opłacalną alternatywą dla wody butelkowanej. Dzięki niemu oszczędzasz czas, pieniądze i chronisz środowisko. Jedna butelka plastikowa rozkłada się od 100 do 1000 lat! Bezpieczny dostęp do źródła jeszcze nigdy nie był tak prosty. Pamiętaj, że Twoi bliscy zasługują na to, co najzdrowsze.

 

W artykule zostały wykorzystane materiały ze strony Aquaphor https://aquaphor.com/pl-pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl