marven.pl
do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 299zł!

Serwis ekspresów do kawy

Serwis ekspresów do kawy

 

Korzystanie z automatycznych ekspresów ciśnieniowych jest bardzo wygodnym sposobem na proste i szybkie przygotowanie aromatycznej kawy. Urządzenia te efektywnie mielą i zaparzają kawę pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu tworzone napoje są pełne smaku i mają odpowiednie nuty aromatyczne. Nie bez powodu znawcy i specjaliści lubujący się w kawie podkreślają, że najlepsze napoje stworzymy wyłącznie przy użyciu tego tupu urządzeń. Musimy jednak pamiętać, że ekspres, jak każde urządzenie mechaniczne wymaga od nas opieki i właściwego serwisowania. Automatyczny ekspres ciśnieniowy to urządzenie pracujące pod sporym obciążeniem. Wysokie ciśnienie pracy, liczne ruchome elementy, praca z udziałem wody oraz wysokiej temperatury sprawiają, że nawet najlepszej klasy sprzęty potrafią ulec awarii. Jak zatem uniknąć takich sytuacji? Najważniejszy jest regularny serwis ekspresu do kawy, a w przypadku gdy dojdzie już do awarii – naprawa ekspresów wykonana przez doświadczonych specjalistów. W niniejszym artykule poruszymy kwestie związane z tym jak właściwie zadbać o ekspres do kawy, serwis tych sprzętów jest kluczowy do ich prawidłowej pracy! Zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami.

 

I. Naprawa ekspresów to satysfakcja i zadowolenie klientów!

 

Korzystanie z usług jakimi są serwis ekspresu do kawy, czy też naprawa ekspresów pozwoli nam prawidłowo używać i zadbać o te przydatne urządzenia. Bardzo istotne jest, aby nie zaniedbywać aspektów takich jak regularne czyszczenie i odkamienianie naszych ekspresów! Większość nowoczesnych urządzeń posiada automatyczne systemy czyszczące, które nawet bez naszej wiedzy przeprowadzą wstępne płukanie i oczyszczą ekspres z zalegającego po zaparzaniu brudu. To właśnie resztki kawy oraz odkładający się w ekspresie kamień często powodują usterki, które mogą niejednokrotnie okazać się dość kosztowne. Ile kosztuje naprawa ekspresu do kawy? To pytanie na które bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Niejednokrotnie usterki ekspresów nie dotykają kluczowych podzespołów urządzenia jak blok zaparzający, czy młynek – a jak wiadomo elementy te są najbardziej kosztowne. W przypadku drobnej usterki koszty wcale nie są duże, a pozwolą nam prawidłowo korzystać z naszego urządzenia i cieszyć się smakiem wybornej kawy. Każdorazowo zwracamy uwagę, aby kwestie napraw zlecić wykwalifikowanym firmom, które mają duże doświadczenie w tego typu naprawach. Ekspresy automatyczne to dość skomplikowane maszyny, a postępująca automatyzacja i miniaturyzacja podzespołów tym bardziej nie ułatwia naprawy. Zatem jeżeli nie mamy stuprocentowej pewności co do usterki, nie próbujmy usuwać jej samodzielnie – może to doprowadzić do jeszcze większych problemów. Zalecamy kontakt z doświadczonymi serwisantami, którzy wykonają dla Państwa usługę jaką jest naprawa ekspresów, a dodatkowo skorzystać Państwo z rozwiązania jakie daje stała umowa na naprawę ekspresu!

 

II. Wygodny serwis ekspresu do kawy.

 

Aby zapewnić maksymalną wygodę klientom, którzy decydują się na serwis ekspresu do kawy firma Marven oferuje wysokiej klasy ekspresy zastępcze. Dzięki temu, gdy Państwa urządzenie poddawane jest naprawie, w dalszym ciągu mogą Państwo korzystać z ekspresu i cieszyć się wybornym smakiem kawy! Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest ekspres do kawy, czy to w biurze czy w firmach, zatem dbamy o to aby nie musieli się Państwo przejmować jakimkolwiek przestojem i nie niepokoić swoich pracowników, czy klientów brakiem pysznej kawy! Korzystając z usług jakie daje stała obsługa serwisowa ekspresów w firmie możecie Państwo zadbać także o pozostałe ekspresy w Państwa firmie. Regularne serwisowanie jest bardzo istotne i pozwala ono na utrzymanie ekspresów we właściwej kondycji. Warto podkreślić także, że nasza firma wychodzi naprzeciw wymaganiom rynku, dlatego też staramy się stale podnosić nasze umiejętności. Dotyczy to zarówno licznych szkoleń jakie przechodzą nasi pracownicy i serwisanci, a także wyposażenie ich w najnowocześniejsze narzędzia pozwalające na zadbanie o Państwa urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jakie oferuje firma Marven jeśli chodzi o serwisowanie ekspresów kawowych to bezpośredni dojazd do klienta. Na Państwa życzenie odbierzemy ekspres bezpośrednio od Państwa i jednocześnie przekażemy i zainstalujemy ekspres zastępczy!

 

III. Umowa na naprawę ekspresu – to bardzo proste!

 

Korzystając z usługi jaką jest naprawa ekspresu oferujemy naszym klientom korzystne rozwiązania. Umowa na naprawę ekspresu zapewnia Państwu najlepszą kondycję ekspresów oraz pewność ich działania. W ramach tej umowy zapewniamy stalą opiekę konserwacyjną oraz regularne przeglądy serwisowe, które są wykonywane na miejscu, bezpośrednio u Państwa. Serwisowanie ekspresów kawowych pozwoli Państwu bezproblemowo korzystać z ekspresu i cieszyć się zawsze pyszną i znakomitą kawę. Wielu z nas z pewnością poszukuje informacji jak właściwie serwisować taki ekspres do kawy. Często poszukujemy informacji w Internecie i posiłkujemy się widzą tam zawartą. Wyszukiwane hasła typu „ekspres do kawy serwis” pokaże nam strony internetowe firm, które prowadzą tego typu działalność – w tym nasza! Warto zatem zdecydować się na skorzystanie z tak wielu możliwości jakie oferuje Marven.

 

IV. Gwarancja jakości i zadowolenia jaką daje serwisowanie ekspresów kawowych.

 

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z usług jakie oferuje Marven w zakresie działań takich jak naprawa ekspresów, serwis ekspresu do kawy, czy stała obsługa serwisowa ekspresów w firmie. Warto podkreślić również, że po wykonaniu naprawy nie zostawiamy Państwa samych! Nasz zespół posiada wysokiej klasy kompetencje serwisowe wykonanych napraw dlatego też jesteśmy pewni ich jakości. Zapewniamy aż 3 miesięczny okres gwarancyjny na wykonane naprawy, dlatego mają Państwo pewność, że urządzenie, które zostało naprawione będzie sprawne i w najbliższym czasie na pewno druga taka sama usterka nie wystąpi. Stuprocentowa gwarancja zadowolenia klientów oraz pewność poprawnej naprawy to coś co wyróżnia Marven spośród innych firm! Warto wiedzieć również, że doświadczenie naszych pracowników i ich wiedza są stale podnoszone poprzez regularne szkolenia i kursy. Dbamy o jakość naszych usług i staramy się aby wykonywana przez nas naprawa ekspresów, czy też serwis ekspresu do kawy były wykonane z najwyższą starannością.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z kwestiami napraw czy serwisu, serdecznie zachęcamy do kontaktu! Zależy nam na tym aby Państwa urządzenia były zawsze sprawne i poprawnie przygotowane do pracy. Nasz wykwalifikowany zespół zadba o to żeby każda usterka była odpowiednio usunięta, a serwisowane sprzęty były dobrze przygotowane do dalszej pracy. Wyborna i znakomita kawa to nie tylko zasługa wysokiej jakości mieszanki ziaren – to także kwestia odpowiednio przygotowanego ekspresu do kawy! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt w celu umówienia szczegółów. Wszelkie potrzebne informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub mogą Państwo zwrócić się do nas bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy.

Kontakt

Chcesz uzyskać ofertę na ekspres z przedłużoną gwarancją? Uzupełnij poniższy formularz swoimi danymi, a my prześlemy ofertę w ciągu 15 minut!

732 61 61 61 sklep@marven.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium