do kasy suma: 0,00 zł
Czy dzierżawa ekspresu się opłaca?
Czy dzierżawa ekspresu do kawy się opłaca?

Czy dzierżawa ekspresu do kawy się opłaca?

 

Za dzierżawą przemawia wiele argumentów, które z pewnością przekonają niejednego z potencjalnych kupujących. Warto mieć na względzie, że rynek oferuje wiele mechanizmów, sposobów finansowania oraz rozwiązań i niekoniecznie zakup ekspresu automatycznego okaże się dla nas korzystny. Dzierżawa ekspresu z pewnością lepiej sprawdzi się w dużych firmach oraz w przypadku przedsiębiorstw prowadzących cykliczne wydarzenia lub eventy. W poprzednim artykule opisywaliśmy czy warto zdecydować się na najem ekspresu, niniejszy tekst poświęcimy temu, czy to się w ogóle opłaca? Serdecznie zapraszamy.Zawsze nowy, sprawny ekspres do kawy

Decydując się na skorzystanie z usługi jaką jest dzierżawa ekspresu do kawy z pewnością docenimy prostotę i wygodę płynącą z tego typu rozwiązania. Dla wielu osób konieczność samodzielnego podłączania, dbania i serwisowania nowych urządzeń jest po prostu uciążliwa. Konsumenci coraz częściej posiadają tyle nowoczesnych sprzętów i maszyn, że po prostu nie są w stanie poświęcić należytej uwagi każdemu z nich. Dlatego też bardzo istotne jest, aby kwestie czyszczenia czy serwisu naszych sprzętów powierzyć wykwalifikowanym specjalistom. W przypadku usługi jaką jest najem ekspresu do kawy możemy zapomnieć o tym problemie! Dzierżawa ekspresu zdejmuje z nas konieczność samodzielnego serwisowania delikatnego urządzenia jakim jest ekspres do kawy. Umowa dzierżawy ekspresu do kawy zawiera postanowienia, które gwarantują opiekę nad Państwa ekspresem przez wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że sprzęt będzie zawsze gotowy do pracy! Dzierżawa ekspresu to także gwarancja nowego, w pełni sprawnego urządzenia, które pozwoli nam przygotować nasze ulubione napoje. W zależności od tego na jaki czas zdecydują się Państwo nająć urządzenie (12, 24 lub 36 miesięcy) ekspres będzie pod stałą opieką, a w razie jakichkolwiek awarii natychmiast przystąpimy do naprawy. Jak zatem widać rozwiązanie to jest bardzo opłacalne w porównaniu ze standardowym zakupem w przypadku którego jesteśmy pozostawieni sami ze wszystkimi problemami. Kwestie reklamacji, gwarancji, serwisu – wszystko to jest po naszej stronie i samodzielnie musimy dbać o to aby ekspres był w nienagannej kondycji aby przygotować kawę.


 

Korzyści finansowe jakie płyną z dzierżawy ekspresu

Niewątpliwą korzyścią, jaką możemy odczuć decydując się na najem ekspresu do kawy są kwestie finansowe i możliwości optymalizacji finansów Państwa firmy. Wiele osób prowadzących firmy bardzo doceniają możliwości jakie płyną z mechanizmu jakim jest dzierżawa sprzętu. Po pierwsze, nie musicie Państwo ponosić wysokich kosztów jednorazowych zakupu ekspresu. Jak wiadomo, ceny nowoczesnych ekspresów automatycznych mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, zatem ograniczenie takiego jednorazowego wydatku może być bardzo istotne z perspektywy finansów małych i średnich firm. Pomimo braku dużego wydatku otrzymujemy najnowszy, wysokiej klasy sprzęt, który z pewnością dostarczy przepyszną kawę Państwa pracownikom, klientom, czy gościom. Bardzo ważne jest również to, że dzierżawa ekspresu do kawy bardzo skutecznie pozwala na obniżenie ponoszonych kosztów. Korzystanie z dzierżawy ekspresu nie będzie traktowane jako Państwa obciążenie kredytowe, zatem nie będzie tutaj mowy o obniżeniu potencjału kredytowego Państwa firmy. Aspekt ten jest bardzo istotny z perspektywy mniejszych przedsiębiorstw, które noszą się z zamiarem zaciągnięcia kredytów i dbają o właściwy poziom zaangażowania kredytowego. Korzyści znajdziemy także w przypadku kwestii podatkowych. Z pewnością osoby prowadzące przedsiębiorstwa bardzo świadomie podchodzą do spraw kosztów uzyskania przychodów, czy zobowiązań podatkowych w podatku dochodowym. Umowa dzierżawy ekspresu do kawy pozwala nam obniżyć te zobowiązania i uzyskać korzyści podatkowe. Co równie istotne, jeżeli zdecydujecie się Państwo na ten mechanizm nie będziecie musieli się przejmować ewentualną odsprzedażą sprzętu po czasie jego użytkowania. Wiadomym jest, że każdy ekspres po pewnym czasie trzeba wymienić, rodzi to kolejne obowiązki po Państwa stronie – a to dodatkowy serwis, przygotowanie do sprzedaży, znalezienie kupującego, sporządzenie umowy i tym podobne. Skorzystanie z mechanizmów jakie oferuje najem ekspresu do kawy uwalnia nas od tych czynności, które niejednokrotnie wiążą się z wydatkami i nakładami czasowymi. Warto mieć zatem na względzie, że dzierżawa ekspresu, to nie tylko zawsze nowy, sprawny ekspres do kawy, ale także rozsądne posunięcie z perspektywy finansowej Państwa firmy.

 Dzierżawa ekspresu – wygoda i elastyczność!

Współpracując z największymi producentami ekspresów do kawy możemy zaproponować Państwu wybór spośród wielu najlepszych sprzętów na rynku. Nasi doświadczeni specjaliści z pewnością udzielą wszelkich odpowiedzi na pytania jaki ekspres dobrać i na co najlepiej się zdecydować. Decydując się na usługę jaką jest dzierżawa ekspresu do kawy gwarantujemy sobie wygodę oraz elastyczność, której z pewnością nie doświadczymy w konwencjonalnym zakupie urządzenia. Z racji tego, że po upływie okresu najmu mogą Państwo wymienić urządzenie na całkowicie nowe, mogą Państwo w łatwy sposób wypróbować wiele najnowocześniejszych sprzętów i wybrać ten, który idealnie dopasuje się do Państwa potrzeb. Nie zapominajmy również o dodatkowych opcjach jakie możliwe są poza samym najmem ekspresu. Mowa tutaj o regularnych dostawach ziaren kawy. Oferujemy dostawę gotowych mieszanek kawy, dzięki czemu nie muszą Państwo zajmować się zakupami kawy – zajmiemy się tym sami! Dzięki regularnym dostawom wybranych przez Państwo ziaren będziecie mogli w ogóle zapomnieć o problemach związanych z użytkowaniem ekspresu do kawy. Takie proste udogodnienia są bardzo doceniane przez klientów. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że gusta są różne i czasem ulegają zmianie, zatem oferowane przez nas dostawy ziaren mogą być przez Państwo konfigurowane i zmieniane.

Podsumowując przedstawione powyżej korzyści płynące z usługi jaką jest dzierżawa ekspresu do kawy możemy śmiało stwierdzić, że to po prostu się opłaca. Swoboda wyboru sprzętu, brak konieczności serwisowania, wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów – to tylko kilka aspektów, które sprawiają, że mechanizm ten wykorzystywany jest coraz chętniej przez naszych klientów. Dodatkowo, możliwość optymalizacji sfery finansowej firmy również sprawia, że w wielu sytuacjach skorzystanie z najmu ekspresu jest bardzo opłacalne i przynosi większe korzyści niż standardowy zakup urządzenia. Jesteśmy przekonani, że wezmą Państwo pod uwagę te elementy podczas podejmowania decyzji odnośnie ewentualnej dzierżawy ekspresu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl