marven.pl
do kasy suma: 0,00 zł
Dzierżawa ekspresu do kawy
Dzierżawa ekspresu do kawy – dlaczego warto?

Dzierżawa ekspresu do biura – idealne rozwiązanie dla firm!

Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacjami, gdy użytkownicy ekspresów narzekają na problemy związane z codziennym korzystaniem z tych sprzętów. Administratorzy biur, właściciele hoteli czy restauracji z pewnością często borykają się z sytuacjami, gdy zakupiony ekspres odmawia posłuszeństwa lub wymaga serwisowania. Bardzo dobrą alternatywą do samodzielnej opieki nad zakupionym ekspresem, jest dzierżawa ekspresu. Dzięki temu rozwiązaniu mają Państwo pewność, że otrzymane urządzenie jest w pełni sprawne, idealnie przygotowane do pracy, a wszystkie aspekty serwisowe są po naszej stronie! Wygoda użytkowania ekspresu do kawy to nie tylko prostota z jaką przygotujemy nasze ulubione specjały. To także kwestie związane z serwisowaniem, czyszczeniem, czy naprawą tego sprzętu. Najem ekspresu pozwala nam zapomnieć o tego typu kłopotach! O tym zaś, czy dzierżawa ekspresów do kawy się opłaca, piszemy w kolejnym artykule.

Prezentowane przez nas rozwiązanie jakim jest najem ekspresów to gwarancja zawsze sprawnych, czystych oraz przygotowanych urządzeń gotowych do użytkowania. Zawarta umowa dzierżawy ekspresu do kawy gwarantuje Państwu również wsparcie dedykowanego opiekuna, który zadba o to, aby korzystanie z ekspresu przebiegało łatwo i bezproblemowo. Wszelkie kłopoty z korzystaniem z ekspresu, usterki czy pytania można śmiało kierować do dedykowanego opiekuna, lub bezpośrednio do firmy.

Dzierżawa ekspresu to także oszczędność czasu. Dzięki temu rozwiązaniu nie muszą Państwo skupiać się na kwestiach związanych z serwisowaniem oraz czyszczeniem ekspresu. W ramach współpracy otrzymują Państwo pakiet serwisowy, który obejmuje określoną ilość wizyt. Idealnie wyczyszczone i przygotowane do pracy ekspresy dostarczą pyszną kawę w Państwa biurze czy firmie, bez konieczności angażowania Państwa pracowników w obsługę ekspresu. Warto wspomnieć również, że nie muszą martwić się Państwo o ewentualne opłaty związane z czyszczeniem sprzętu! Wszelkie środki czyszczące wykorzystane podczas serwisowania ekspresu są po naszej stronie, zatem nie muszą się Państwo w ogóle przejmować tymi kwestiami. Podobnie sprawa wygląda z odkamienianiem – dzierżawa ekspresu do biura zapewnia również obsługę w zakresie odkamieniania.

 

Kawa w biurze to coś niezbędnego!

 

Najem ekspresu – coś dla miłośników kawy.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele czynników wpływa na smak przygotowywanej kawy. Jakość używanych mieszanek ziaren, stopień ich wypalenia, czas od mielenia do zaparzenia, a nawet temperatura wody. Wszystkie te elementy wpływają na finalny smak przygotowanych specjałów, a koneserzy potrafią wyczuć niedoskonałości niemalże każdego z nich. Niezwykle ważnym elementem w całym etapie przygotowania i parzenia kawy jest jednak kondycja naszego ekspresu do kawy. Automatyczny ekspres ciśnieniowy, to złożone urządzenie, które do zaparzenia kawy wykorzystuje zwiększone ciśnienie oraz temperaturę. Dodatkowo kawa poddawana jest mieleniu na kilka chwil przed zaparzeniem, tak aby wydobyć maksimum aromatu ze świeżo zmielonych ziaren. Ekspresy automatyczne co do zasady nie są awaryjnymi sprzętami. Zdarzają się egzemplarze, które przygotowują tysiące czy nawet dziesiątki tysięcy kaw bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji w mechanikę urządzenia, jednakże nie zawsze jest to zasadą. W sytuacji gdy nasz ekspres będzie się zużywał odczujemy pogorszony smak kawy! Proces zaparzania może być przeciągnięty lub nieodpowiednio poprowadzony, zatem kawa może po prostu gorzej smakować. Dzierżawa ekspresu uchroni nas przed takimi problemami. Wszystko dlatego, że korzystanie z usługi jaką jest najem ekspresu zapewnia Państwu natychmiastową i bezpłatną pomoc w przypadku jakichkolwiek usterek. Cena wynajmu ekspresu do kawy obejmuje już kompleksową naprawę w przypadku awarii urządzenia. Błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia dotyczące awarii, analizujemy je i przystępujemy do działania! W pierwszej kolejności nasi doświadczeni technicy spróbują naprawić ekspres na miejscu, tak aby załatwić sprawę natychmiast. W przypadku gdy usterka jest jednak bardziej skomplikowana, ekspres trafia do specjalistycznego serwisu gdzie wykonywane są naprawy. Co ważne, w czasie gdy Państwa dzierżawiony ekspres jest naprawiany otrzymają Państwo bezpłatnie ekspres zastępczy!

 

 

Ile kosztuje dzierżawa ekspresu? Czy to się opłaca?

Z pewnością zastanawiają się Państwo, jak kształtują się koszty związane z usługą jaką jest najem ekspresu do kawy. Świadomość korzyści jakie płyną z tego rozwiązania pozwala rozsądnie podjąć decyzję i zrozumieć, że czasem zakup po prostu się nie opłaca. Prezentowana przez nas usługa dzierżawy ekspresu to prostota i pewność użytkowania urządzenia przez cały czas najmu! Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów oraz pewność, że nic nie zakłóci Państwu przyjemnych chwil spędzonych na spożywaniu doskonałej w smaku kawy. Wysokiej klasy ekspresy automatyczne są do Państwa dyspozycji, a korzystne warunki umowne są idealnie dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wybrednych klientów.

Umowa dzierżawy ekspresu do kawy może być zawarta na 12, 24 bądź 36 miesięcy. To od Państwa zależy na jak długo potrzebujecie dane urządzenie, jesteśmy elastyczni pod tym kątem. Co również bardzo istotne, jeżeli zdecydują się już Państwo na najem ekspresu możemy zapewnić Państwu także bardzo atrakcyjne pakiety dostaw kawy ziarnistej. Wysokiej klasy ekspresy automatyczne nie mogą obejść się bez pysznej kawy! Dlatego też, korzystając z naszych usług mogą Państwo wybierać spośród dziesiątek rodzajów wybornych kaw. Doskonale skomponowane mieszanki ziaren umożliwią Państwu stworzenie znakomitych napojów, które na pewno przypadną do gustu wszystkim użytkownikom ekspresu. Dodatkowo, na uwagę zasługuje fakt, że oferujemy także możliwość zmian rodzajów mieszanek. Dzięki temu co miesiąc otrzymają Państwo inny rodzaj mieszanki, a kawy nie będą powtarzalne w smaku. Dbamy o to aby dostarczyć naszym klientom kompleksową usługę, zatem dzierżawa ekspresu to nie wszystko. Liczy się także serwis, pomoc konsultanta, regularne czyszczenie oraz terminowe dostawy kawy. Zapewniamy wszystkie te elementy, dlatego też klienci tak cenią sobie współpracę z naszą firmą. Serdecznie zapraszamy!  Dzierżawa ekspresu to wygoda, przejrzyste zasady oraz pewność i niezawodność.

 

Kontakt

Chcesz uzyskać ofertę na ekspres z przedłużoną gwarancją? Uzupełnij poniższy formularz swoimi danymi, a my prześlemy ofertę w ciągu 15 minut!

732 61 61 61 sklep@marven.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium